کد خبر: 710399 A

در سالروز تشکیل شرکت‌های آب‌وفاضلاب؛

در سالروز تاسیس شرکت‌های آب وفاضلاب علی فاخته مسئول ستاد فرماندهی و سیدحسن راضی مدیر روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی رشت با مدیرعامل این شرکت دیدار کردند و ضمن تبریک این روز راه‌های همکاری های بیشتر را بررسی کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با تشکر از اینکه سازمان آتش‌نشانی خود را همراه شرکت خدمات رسان آب و فاضلاب می‌داند، گفت: همه دستگاه های خدمات رسان برای نوع کاری که برای ایجاد رفاه و رضایت مردم انجام می دهند، دارای ارزش هستند و آن کار را مقدس می شمرند.

مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به سختی کار حوزه خدمات آبرسانی و ذکر این نکته که این خدمات لزوماً اورژانسی نیست، تصریح کرد: خدمات آتش نشانی بنابه تعریف اورژانسی است، بنابراین باید در تعامل و ارتباط با یکدیگر به نحوی عمل کرد که در موضوع ایمنی و آمادگی آتش نشانی متولی باشد.

علی فاخته که حامل لوح تقدیر و پیام تبریک رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت بود نیز گفت: این آمادگی در همکاران سازمان وجود دارد که برنامه های آموزش ایمنی برای مجموعه‌ی کارکنان آبفای گیلان را به انجام برساند. همچنین این سازمان آمادگی دارد از ساختمان ها و تاسیسات شرکت بازدید به عمل آورد تا نقایص رفع و اصلاح شود.

وی در ادامه ضمن تشکر از کیفیت و سلامت آب که توسط شرکت آب وفاضلاب استان گیلان در اختیار مردم قرار می گیرد افزود: خدماتی اینچنین که به صورت پیوسته و مدام است تبدیل به عادت می شود، اما باید یادمان باشد که فرایند تولید این آب سالم و بهداشتی، نیازمند تلاش شبانه روزی همکاران ابفای گیلان است که جا دارد در چنین روزی که این شرکت تاسیس شد به مدیرعامل و کارکنان آن تبریک و خداقوت گفت.

در پایان این دیدار لوح تقدیر و تبریک رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تقدیم مدیرعامل آبفای گیلان شد.

آتش نشانی استان گیلان سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر