کد خبر: 710075 A

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

جشنواره‌ گروه‌های تئاتر گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، همزمان با برگزاری جشن‌‌های چهلمین سالروز  انقلاب اسلامی جشنواره گروه‌های تئاتر گیلان در این استان برگزار می‌شود.

این جشنواره با تلاش کارگروه توسعه تئاتر گیلان و با همکاری اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت شهرداری‌های استان برگزار می‌شود.

جشنواره گروه‌های تئاتر گیلان با هدف ایجاد شور نشاط و ارتقای حقوق شهروندی با اولویت تئاتر خیابانی در شهرهای ساحلی استان برگزار می‌شود.

وفاق، مشارکت و انسجام اجتماعی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امید ، شهر و شهروندی، شهروند و آسیب‌های اجتماعی، ترویج کتاب و کتابخوانی، حفظ محیط زیست، منابع طبیعی و ثروت‌های ملی و آگاهی بخشی و دانش‌افزایی درباره آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق و تلاش در پیشگیری از این آسیب‌ها جزء محورهای این جشنواره اعلام شده و گروه‌های تئاتر می‌توانند متون مورد نظر را به دبیرخانه‌ جشنواره واقع در رشت - مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت ارسال کنند.

شهرهای رشت، بندر  آستارا، آستانه اشرفیه، لاهیجان، بندر انزلی، رضوانشهر، لنگرود، رودسر و تالش جزء شهرهای ساحلی مدنظر در جشنواره گروه‌های تئاتر گیلان هستند.

۱۵ دی ماه زمان اعلام نتایج ارزیابی طرح و ایده، ۵ بهمن زمان بازبینی آثاری که طرح آنها پذیرفته شده و نیمه دوم بهمن ماه سال جاری تاریخ برگزاری جشنواره گروه های تئاتر گیلان اعلام شده است.

به گروه‌های راه‌ یافته به جشنواره گروه‌های تئاتر گیلان کمک هزینه برای اجرا پرداخت خواهد شد.

 

اعتیاد انقلاب اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی تئاتر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر