کد خبر: 708938 A

استاندار گیلان با اشاره به مسدود بودن محور پونل به خلخال بواسطه مخاطرات موجود گفت: تردد خودروها در بقیه محورهای مواصلاتی استان گیلان به صورت عادی جریان دارد.

به گزارش ایلنا، مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از محور پوشیده از برف اسالم به خلخال در گفت‌وگو با خبرنگاران به تلاش‌های نیروهای راهداری، هلال‌احمر، اورژانس جاده‌ای، پلیس راه و دیگر دستگاه‌های امدادرسان در محورهای برفی استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر به غیر از محور پونل به خلخال که بواسطه مخاطرات موجود مسدود است، مشکلی در محورهای مواصلاتی استان وجود ندارد.

وی به بارش برف در محور اسالم به خلخال طی ۲ روز گذشته اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تردد خودروها در این مسیر به صورت عادی جریان دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان اظهار داشت: هدف از حضور در این منطقه بازدید از محور برفی و نحوه خدمات‌رسانی به مردم و خداقوت به عوامل امدادی است.

وی همچنین خطاب به رانندگانی که قصد تردد از محورهای برفگیر استان را دارند، گفت: به منظور حفظ سلامتی خود و سرنشینان مسائل ایمنی را با دقت رعایت و قبل از حرکت، وضعیت راه‌ها را از طریق اخبار و سامانه‌های اطلاع‌رسانی پیگیری کنند.

استاندار گیلان افزود: مسافران به غیر از موارد ضروری در محورهایی که برفگیر است، از سفر اجتناب کنند.

 

 

پلیس راه خدمات رسانی به مردم محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر