کد خبر: 705910 A

با حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورا برگزار شد:

با تلاش سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت و به مناسبت هفته حمل و نقل، رژه ۸۰ دستگاه ناوگان اتوبوسرانی شهرداری رشت برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت ضمن تبریک و گرامیداشت هفته حمل و نقل، اظهار داشت: نظر به اهمیت تقویت و توسعه حمل و نقل عمومی و در راستای تاکیدات و برنامه‌های موجود در طرح جامع ترافیک رشت، توجه ویژه به حمل و نقل عمومی در برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی رشت قرار دارد.

 
وی افزود: در این راستا برای توسعه حمل و نقل عمومی اقدامات لازم برای احداث خطوط تراموا با پیگیری‌های شهرداری،شورای اسلامی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت صورت گرفته و در مرحله اول قرارداد مطالعات و تهیه اسناد با مشاور مربوطه منعقد شد.
 
 بهارمست با اشاره به اینکه درباره تقویت ناوگان اتوبوسرانی رشت اقدامات خوبی انجام شده است مطرح کرد: با خریداری ۲۰ دستگاه اتوبوس و بازسازی اتوبوس‌های پیشین سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اکنون تعداد اتوبوس های فعال در سطح شهر به ۸۰ دستگاه اتوبوس رسیده و در کوتاه ترین زمان ممکن این تعداد به یکصد دستگاه اتوبوس افزایش خواهد یافت.
 
 پیمان پارسا رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اشاره به رژه ۸۰ دستگاه اتوبوس شهرداری رشت اظهار کرد: سال گذشته حدود ۲۳ دستگاه اتوبوس در رشت فعال بود و با سیاست گذاری انجام شده در سازمان تلاش کردیم در یک بازه زمانی یک ساله تعداد دستگاه های اتوبوس به ۱۰۰ عدد برسد.
 
  وی افزود: با خریداری اتوبوس‌های جدید و بازسازی تعدادی اتوبوس‌های فرسوده اکنون ۸۰ دستگاه اتوبوس در رشت فعال است و تا پایان سال با خریداری ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید ناوگان اتوبوسرانی رشت سه رقمی شده و به ۱۰۰ عدد خواهد رسید.
 
سرپرست شهرداری رشت در پایان از زحمات رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت، همکاران و رانندگان خدوم آن سازمان قدردانی کرد.

 

اتوبوس حمل و نقل شهرداری توسعه حمل و نقل عمومی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر