کد خبر: 704789 A

در صحن شورا مطرح شد؛

عضو شورای شهر رشت بر اخلاق مداری در شورای شهر تاکید کرد.

به‌گزارش ایلنا از رشت، اسماعیل حاجی‌پور در صحن شورا با اشاره به عدم حل مشکلات شهرداری گفت: مشکل در شهرداری نیست. مشکل از خود همین مجموعه است که نهایت بداخلاقی ها را نسبت بهم داریم.

عضو شورای شهر رشت افزود: یا جوانمرد ملی باشیم یا مذهبی و با الگوگیری از امام علی (ع) و یا پوریای ولی اخلاق مدار باشیم. تا وقتی داخل همین اتاق مشکلات‌مان را حل نکنیم به نتیجه نمی رسیم. در شورای پنجم من هم بداخلاق شده ام.
 
وی ابراز کرد: وقتی می‌خواهم پا به شورا بگذارم، ناراحتم. یک سال نخست را با عشق و علاقه می‌آمدم. اما اکنون رغبت ندارم پا به سالن جلسات بگذارم. مدیران شهرداری نیز از رفتار اعضای شورا سو استفاده می کنند.
 
حاجی پور ضمن بیان خاطراتی از شورای نخست تصریح کرد: شورای اول بقدری منسجم بود و اقتدار داشت که اگر مشکل شخصی برای یک عضو شورا پیش می آمد، همه همبستگی پیدا می کردند برای حل مشکل فردی عضو شورا اما اکنون اعضا برای هم مشکل ایجاد می کنند. ما در مقابل کلام الله قسم خوردیم که برای کشور و شهرمان در چارچوب قانون عمل کنیم.
 
عضو شورا اذعان کرد: دست از خودزنی برداریم تا بتوانیم به ماموریت خود بدرستی عمل کنیم.
 
حاجی پور افزود: از آمدن به شورای پنجم پشیمانم. در چند ماه اخیر حال جسمی و روحی بنده خوب نیست. اگر این شرایط در شورا تداوم یابد، در شورای پنجم نمی مانم. دنیا و آخرت بنده به خطر افتاده است. چشم امید مردم به ماست تا تلاش کنیم. پس تلاش کنیم و اخلاق را رعایت نماییم.
اخلاق شورای شهر شهرداری عشق و علاقه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر