کد خبر: 704375 A

معاون استاندار گیلان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارگیلان با اشاره به در پیش بودن فصل زمستان و افزایش سخت‌تر شدن فعالیت های حوزه حمل و نقل و ترافیک گفت: باید در سایه هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی بهبود عملکرد در حوزه حمل و نقل و ترافیک را رقم بزنیم.

به گزارش ایلنا از رشت، علی اوسط اکبری مقدم در جلسه شورای ترافیک ضمن تقدیر از فعالان پلیس  راه، راهور، امداد و هلال احمر و دستگاه‌هایی که در حوزه‌های حمل و نقل تلاش می‌کنند،گفت: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان باید در جهت افزایش رفاه عمومی امنیت شریانی‌های حمل نقل را ارتقا دهیم.

وی با اشاره به در پیش بودن فصل زمستان و شرایط جوی گفت: لازم است همه گروه‌های امدادی و دستگاه‌ها در زمینه کاهش بحران جاده ای همت کنند و اقدامات ویژه‌ای نیز برای افزایش ایمنی در تردد عابران پیاده در فصل سرما و بحران‌های آن بازده زمانی تدوین شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اینکه همه ساله قبل از شروع سرما شاهد حضور پررنگ راهداران و دیگر دستگاه های امدادرسان در شریان های جاده‌ای هستیم، خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات موجود و برنامه‌ریزی بر پایه تجارب سالهای گذشته تلاش کنیم تا برنامه‌ای بهتر و پویا‌تر در حوزه حمل و نقل و ترافیک ارائه دهیم.

اکبری مقدم گفت: باید فضاهایی مهیا کنیم تا در بارش‌های سنگین برف هموطنان‌ برای اسکان مشکلی را در پیش نداشته باشند.

 

پلیس راه ترافیک حمل و نقل دستگاه های اجرایی زمستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر