کد خبر: 703991 A

علیپور مطرح کرد:

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با اظهار نارضایتی از عملکرد شهرداری رشت در عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران خواستار پرداخت حقوق آبان ماه نیروهای حجمی در اسرع وقت و همچنین در نظر گرفتن پاداشی به مناسبت شب یلدا برای تمامی نیروهای حجمی شد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدحسن علیپور ضمن تبریک به مناسبت در پیش بودن شب یلدا به عنوان یکی از جشن‌های کهن ایرانی با اشاره به مشکلات عدیده اقتصادی گفت: از همکاران شورایی انتظار دارم درباره درنظرگرفتن پاداشی برای نیروهای حجمی به مناسبت شب یلدا موافقت کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای حجمی سخت‌ترین کارها را بر عهده دارند اما حقوق‌شان نسبت به سایر حوزه ها ناچیز است، افزود: با این وجود همواره سال‌های گذشته شاهد پرداخت پاداش های قابل توجه به برخی مدیران به مناسبت‌های مختلف بوده‌ایم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهررشت با تاکید بر ضرورت ایجاد انگیزه در کارکنان شهرداری به منظور خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان تصریح کرد: در نظر گرفتن چنین پاداش‌هایی برای نیروهای حجمی می تواند در رسیدن به این هدف موثر باشد.

علیپور با بیان اینکه نباید باعث شویم جشن شب یلدا به شب شرمندگی نیروهای زحمتکش شهرداری برابر خانواده‌هایشان تبدیل شود، افزود: ۲۵ روز از آذر ماه گذشته است اما هنوز حقوق آبان‌ماه بسیاری از کارکنان پرداخت نشده است.

عضو هیئت رئیسه شورای‌شهر رشت در پایان اظهار داشت: امیدوارم در جلسه روز دوشنبه شورا با بررسی مشکلات این قشر، تصمیماتی برای رفع مشکلات‌شان اتخاذ شود و شهرداری رشت نیز طی همین هفته پرداخت حقوق معوقه و پاداش شب یلدا را در اولویت قرار دهد و نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

حقوق شب یلدا شورای اسلامی شهر شهرداری شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر