کد خبر: 703526 A

سالاری:

استاندار گیلان با اشاره به این مطلب که توسعه بهره وری در جریان تجاری سازی به جامعه کمک مستقیم می کند،پیوند بین تجاری سازی و تحقیقات را هدف اصلی نمایشگاه های تخصصی خواند.

به گزارش ایلنا از رشت، مصطفی سالاری با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار غرفه های متعدد این نمایشگاه را مورد بررسی و بازدید قرار داد.

در این نمایشگاه علاوه بر معرفی دستاوردهای پژوهشی از پهباد کشاورزی سمپاشی هوایی رونمایی شد.

استاندار گیلان در حاشیه بازدید از نمایشگاه به تاثیر این نمایشگاه در رونق اقتصادی اشاره و اظهارکرد: باید مسیر تبدیل علم و پژوهش به نوآوری کالا و خدمات را با جدیت و  بهره گیری از دانش‌نوین طی کنیم.

وی با بیان اینکه استفاده مطلوب از علوم، مسیر دستیابی به موفقیت و بهره‌وری را افزایش می‌دهد، بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در محیط، مواد اولیه و انرژی برای دستیابی به رونق اقتصادی تاکید کرد.

نماینده‌عالی دولت در گیلان تصریح کرد: بالا بردن سطح کیفیت و کمیت در خدمات نهایی را ماحصل توجه به دانش دانست و افزود: نمایشگاه‌ها محیطی مناسب برای تبادل اطلاعات و دانش است.

سالاری خاطرنشان کرد: هدف گذاری نمایشگاه‌ها باید حمایت از افرادی باشد که دنبال گسترش فناوری هستند و از فناوری‌های محقق شده از تلاش خود در جریان تولید کالا یا خدمات جدید بهره گرفته‌اند.

وی با اشاره به این مطلب که توسعه بهره‌وری در جریان تجاری‌سازی به جامعه کمک مستقیم می‌کند، پیوند بین تجاری‌سازی و تحقیقات را هدف اصلی نمایشگاه‌های تخصصی خواند.

لازم به‌ذکر است، نمایشگاه فن بازار استان گیلان از 24 لغایت 27 آذرماه از ساعت 9 تا 16 برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

انرژی جامعه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر