کد خبر: 703390 A

با حکم معاون وزیر کشور:

رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور طی حکمی دکتر مسعود نصرتی را به سمت جانشین رییس این سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور طی حکمی مسعود نصرتی را به سمت جانشین رییس این سازمان منصوب کرد.

متن حکم جمالی نژاد در خصوص انتصاب مسعود نصرتی به شرح ذیل است :

” نظر به درایت، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امور عمران و توسعه امور شهری و روستایی و با عنایت به بند ۸ ماده ۱۲ اساسنامه، بموجب این حکم با حفظ سمت به عنوان جانشین رئیس سازمان منصوب می شوید.

پیگیری امور مربوط به مسائل و مشکلات شهرداریها و دهیاریها، تامین منابع مالی پایدار، تمهید و پیش بینی روشها و مکانیسم های نوین وعلمی برای نظارت و ضابطه مند نمودن فعالیت ها و عملکرد آنها، توجه خاص به مسائل ایمنی با گسترش و تجهیز پایگاه های آتش نشانی و ادوات و تجهیزات مدرن، برنامه ریزی برای توانمند نمودن شهرداریها با بازنگری در ساختارهای سازمانی و با هدف چابک سازی آن، توجه ویژه به تقویت نقش دهیاریها در اداره امور، برنامه ریزی برای توسعه و بسط خدمات دولت الکترونیک، ترویج حمل و نقل عمومی از طریق تجهیز و تقویت ناوگان های اتوبوسرانی و قطار شهری از جمه مواردی است که انتظار دارد نسبت به پیگیری و تحقق آن با رعایت ضوابط و مقررات اهتمام فرمائید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله ضمن هماهنگی لازم با اینجانب از خداوند متعال مسئلت دارد.”

 مسعود نصرتی هم اکنون معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور است و پیش از این شهردار شهرهای قزوین  و رشت بود.

 

حمل و نقل عمومی شهرداری مشکلات معاون وزیر وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر