کد خبر: 702936 A

فیروز فاضلی خبر داد:

مدیرکل ارشاد گیلان گفت: جشنواره فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی در بخشهای قرآنی، موسیقی، فیلم، عکس، شعر، هنرهای تجسمی، شبهای خاطره و...، از آذر لغایت اسفند سال جاری در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی بیان کرد: جشنواره فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی با هدف بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و پاسداشت و انتقال فرهنگ انقلابی به نسل حاضر به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری و مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این شهر برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برنامه‌های جشنواره فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی در استان اظهار کرد: باز اجرای قطعاتی از سرودهای انقلابی سال‌های آغازین انقلاب توسط ارکستر موسیقی گیلان، فراخوان تولید پنج نماهنگ با مضمون انقلاب، فراخوان تولید ٤٠ پوستر با مضمون انقلاب، برپایی نمایشگاه عکس میدانی انقلاب در ٤٠ میدان شهر رشت و برگزاری شب‌های فیلم در عمارت تاریخی شهرداری رشت از جمله این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: برگزاری عصر شعر انقلاب اسلامی، شب‌های خاطره با عنوان «نقل انقلاب» در ٤٠ مسجد استان، کرسی‌های تلاوت قرآن در شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان و تالش، و تکریم خانواده‌های شهدای انقلاب از دیگر برنامه‌های این جشنواره فرهنگی و هنری است.

شعر موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر