کد خبر: 702732 A

فرماندار آستارا خبر داد:

فرماندار آستارا از اتخاذ تصمیمات جدید حوزه مرزی با حضور مسئولان گیلان خبرداد .

به‌گزارش ایلنا از رشت، یونس رنجکش در حاشیه بازدید مدیران و کارشناسان حوزه مرز از نوار مرزی شهرستان آستارا گفت: در جلسه‌ای با حضور مدیران و کارشناسان در زمینه بررسی مشکلات بخش های مختلف شهرستان مرزی آستارا، تصمیمات و راهکارهایی برای رفع برخی نگرانی‌ها اتخاذ شد.

وی یادآور شد: در این جلسه در زمینه مشکلات تخریب دیواره های رودخانه مرزی، جاده مرزی، نصب امکانات مناسب برای کنترل مرزی و همچنین تعهدات لازم برای خدمات بهتر به مسافران ورودی در پایانه مرزی نیز بحث و تبادل نظر شد.

وی با تأکید بر اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا با توجه به اهمیت ویژه ای که در زمینه های اقتصادی و تجاری دارد نیازمند نگاه خاص و ملی است اضافه کرد: کلیه مدیران خواستار برنامه ریزی های بهتر در تامین اعتبار و امکانات مناسب برای این شهرستان هستند.

وی یادآور شد: در این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری گیلان، مدیرکل راه آهن گیلان، فرمانده هنگ مرزی گیلان، معاونین آب منطقه ای و راهداری گیلان، رئیس پلیس گذرنامه مرزی فرماندهی انتظامی استان گیلان و مسئولان شهرستان حضور داشتند که از مناطق مختلف مرزی، راه آهن و گمرک بازدید کردند.

جاده سازمان مدیریت و برنامه ریزی مسافران برنامه ریزی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر