کد خبر: 699502 A

شیرزاد خبر داد:

عضو کمیسیون فرهنگی - اجتماعی شورای شهر رشت گفت: در مراسم بزرگداشت روز رشت در دوازدهم دی از تمبر یادبود این روز رونمایی شود‌.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد در پنجاه و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با تاکید به جلوگیری از تحمیل هزینه‌های هنگفت به شهرداری در مراسم روز رشت اظهار کرد: برنامه های روز رشت باید بازنگری شده و برای برگزاری مراسم روز رشت به عنوان شهر اولین‌ها، باید اقدامات در خور توجهی انجام شود.

وی به دیدار با نخبگان و فرهیختگان رشت همزمان با روز رشت اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسئولان، فرهیختگان و نخبگان رشت را به فراموشی سپرده و تجلیل از نخبگان و فرهیختگان باید جزو برنامه های روز رشت قرار بگیرد.
 
شیرزاد بازدید از خانه میرزا و توجه به حماسه هشت در قالب برنامه های روز رشت را از دیگر مباحث قابل توجه در این روز دانست و افزود: میرزا کوچک جنگلی به عنوان اسطوره بزرگ مردم رشت و گیلان باید به طور ویژه ای در برنامه های روز رشت مورد توجه قرار بگیرد.
 
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت با تاکید به پرداختن به حماسه بزرگ هشت دی در برنامه های روز رشت اظهار کرد: حماسه هشت دی نشان از بصیرت و ولایتمداری مردم آگاه رشت بوده و در روز رشت باید به طور ویژه به آن توجه کرد.
 
شیرزاد به استفاده از توانمندی‌های زنان سرپرست خانواده در نمایشگاه مشاغل فراموش شده به مناسبت روز رشت اشاره کرد و گفت: رونمایی از تمبر یادبود روز رشت از جمله اقداماتی است که باید به آن توجه کرد.
زنان نخبگان کمیسیون فرهنگی عضو کمیسیون فرهنگی میرزا کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر