کد خبر: 699303 A

عضو شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد:

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: نگاه حمایتی نسبت به زنان سرپرست خانواده در رشت باید مورد توجه تمامی سازمانها باشد.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد با اشاره به ایجاد بازارچه گیل‌بانو در رشت اظهار کرد: از دوران فعالیت شورای چهارم رشت قرار بود مکانی به منظور عرضه محصولات تولیدی توسط زنان سرپرست خانواده و با هدف حمایت از آنان ایجاد شود .

وی با بیان اینکه موسسات متعددی در حوزه بانوان مشغول فعالیت هستند افزود: پیشنهاد ایجاد مکانی ثابت به منظور عرضه محصولات و حمایت از زنان سرپرست خانواده در شورای پنجم رشت قوت گرفت و حال با تمامی فراز و نشیب‌ها ایجاد بازارچه گیل بانو به مراحل پایانی رسیده و امیدوارم این بازارچه به یک برند و مرکز خرید مطرح تبدیل شود.
 
شیرزاد به بررسی فنی و مهندسی درباره استحکام ساختمان احداث شده به منظور راه اندازی بازارچه گیل بانو اشاره کرد و گفت: در بودجه سال ۹۸ سازمان فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ایجاد دو بازارچه مختص بانوان در دستور کار قرار می گیرد.
 
وی با تاکید بر حمایت از زنان سرپرست خانواده توسط تمامی دستگاه‌های مسئول بیان کرد: در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه یقینا مشکلات فراوانی برای معیشت خانواده‌ها بالاخص زنان سرپرست خانواده ایجاد شده و باید با همدلی و اتحاد نسبت به اجرای برنامه هایی در کاهش و رفع مشکلات آنان اقدام شود.
 
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به حفظ کرامت انسانی افراد گفت: یک بانوی تنها که بنا به دلایلی مسئولیت حمایت و تامین مخارج فرزندانش را نیز بر عهده دارد باید از حمایت و تسهیلات ویژه‌ای توسط سازمان‌های مربوطه برای مقابله با مشکلات معیشتی برخوردار شود.

 

بودجه خانواده زنان شورای اسلامی شهر کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر