کد خبر: 697670 A

شیرزاد:

فاطمه شیرزاد گفت: شرکت آب و فاضلاب موظف است اقداماتی که با بهره مندی از افزایش آب بهای مصرفی شهروندان رشت به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی مختص به شبکه آب و فاضلاب شهروندان رشت انجام داده را به اطلاع اعضای شورا و شهروندان رشت رسانده و در این باره شفاف سازی کند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت با اشاره به تصویب تبصره سه به درخواست مدیران شرکت آب و فاضلاب گیلان و با هدف افزایش آب بهای مصرفی مشترکان رشت در دوران فعالیت شورای پنجم اظهار کرد: در تیر ماه سال جاری و پس از شروع فعالیت شورای پنجم رشت شرکت آب و فاضلاب گیلان درخواست تصویب تبصره سه را به منظور افزایش آب بهای مصرفی مشترکان رشت مطرح کرد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه مخالف افزایش آب بهای مصرفی شهروندان رشت بودم افزود:به‌رغم تمامی مخالفت های بنده این موضوع در صحن شورا و با موافقت برخی از همکاران شورایی تصویب شد و حال پس از گذشت چندین ماه از این اتفاق شرکت آب و فاضلاب موظف است اقداماتی که با بهره‌مندی از این افزایش قیمت به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی مختص به شبکه آب و فاضلاب شهروندان رشت انجام داده را به اطلاع اعضای شورا و شهروندان رشت رسانده و در این باره شفاف سازی کند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران آب و فاضلاب گیلان با بهره مندی از این تبصره باید نسبت به اجرای پروژه های آب و فاضلاب برای مردم رشت اقدام کنند بیان کرد: به زودی و با دعوت از مدیران آب و فاضلاب گیلان میزان تحقق این موضوع بررسی می شود.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت افزود: با توجه به تحمیل افزایش آب بهای مصرفی شهروندان رشت بر اساس تبصره سه تمامی عایدات حاصل از آن باید صرف پروژه های عمرانی آب و فاضلاب مردم رشت شود و در غیر این صورت از ادامه اِعمال این تبصره جلوگیری خواهیم کرد.

شیرزاد به اجرای پروژه فاضلاب منطقه معلولان در روز شنبه توسط شرکت آب و فاضلاب گیلان اشاره کرد و گفت: قرار است مراسم کلنگ‌زنی این پروژه صبح فردا در محله معلولان خیابان شهید انصاری رشت انجام شده و امیدوارم با همت بیشتر ، مشکلات آب و فاضلاب مردم محلات مختلف رشت به طور کلی برطرف شود.

 

آب و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شورای اسلامی محیط زیست مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر