کد خبر: 695881 A

نویدی خبر داد:

مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: عملیات اجرایی احداث پست 230/63 کیلوولت غرب رشت در دهه فجر امسال آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد نویدی، مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با اعلام این خبر گفت: این پست با برآورد اولیه 150 میلیارد تومان اعتبار احداث خواهد شد.

وی افزود: پس از اتمام مناقصه و تعیین پیمانکار کلید در دست پروژه، عملیات احداث این پست در زمینی به وسعت 15 هزار و 250 متر مربع با ظرفیت 160*2 مگاولت آمپر که قابلیت افزایش تا 160*3 مگاولت آمپر را دارد به منظور تعدیل بار پستهای انتقال مجاور و تقویت شبکه فوق توزیع مرکز استان، با 12 فیدر خروجی 63 کیلوولت که قابلیت افزایش تا 14 فیدر خروجی را دارد و با سیستم عایقی GIS و سیستم کنترل  DCS در بهمن ماه سال جاری  و همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آغاز خواهد گردید.

شایان ذکر است که مراحل برگزاری مناقصه تعیین پیمانکار کلید دردست پست با همکاری مشاور پروژه (شرکت مهندسین مشاور دریا پالا) هم اکنون در حال انجام بوده و در زمین پست مذکور امکان احداث یک پست 63/20 کیلوولت با ظرفیت 40*2 مگاولت آمپر نیز پیش بینی شده است.

 

انقلاب اسلامی ایران برق دهه فجر مناقصه منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر