کد خبر: 694764 A

فرماندار رودبار خبر داد:

فرماندار رودبار گفت: خیران رودباری 560 میلیون ریال به خانواده زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد کمک کردند.

به گزارش ایلنا از رودبار، اسماعیل میرغضنفری در جشن نسیم مهر گفت: خیران و نیکوکاران رودباری پانصد و شصت میلیون ریال به خانواده های زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد کمک کردند.

وی با بیان اینکه انجام کارهای خیر، عام المفعه و خداپسندانه خیران و نیکوکاران رودباری در بخشهای مختلف همیشه وجود داشته است میزان کمک های امسال حمایت از خانواده‌های زندانیان را حدود دو برابر پارسال ذکر کرد.

فرماندار همچنین گفت: همان طور که وقوع حوادث ناخواسته و غیر قابل پیش بینی است، در زندگی و جامعه بعضا جرائمی پیش می آید که برخی از افراد ناخواسته مرتکب می شوند یا در شرایطی قرار می گیرند که در آن لحظه فارغ از فکر و عقل و منطق دست به کاری می زنند که یک عمر پشیمانی و گرفتاری را موجب می‌شود.

وی افزود: خودمان را لحظه ای جای کسانی که به هر دلیلی پشت میله های زندان هستند بگذاریم می بینیم که خانواده های آنان در چه مشکلات و مضایقی به سر می برند.

فرماندار خاطرنشان کرد: افرادی از خانواده های زندانیان که در روزهای ملاقات عمومی یا دیگر روزها بنده را می بینند مسائل و مشکلاتی را مطرح می کنند که بسیار دردآور و ناراحت کننده است.

وی گفت: اگربخواهیم با این همه مشکلاتی که وجود دارد و همه واقف هستید خانواده های زندانیان از آسیب ها در امان باشند و فرصت طلبان و دشمنان آنان را از بیراهه نبرند و به عنوان ابزار آسیب استفاده نکنند به یاریشان کنیم و مرهمی بر زخم‌های‌شان باشیم.

میرغضنفری گفت: تولیدکننده ها، معدن داران، پزشکان، باغداران وسایر اقشار توانمند و نوع دوست شهرستان رودبار جامعه به خانواده های نیازمند کمک می کنند اما شاید خیلی از خانواده های زندانیان که سرپرستشان در حبس هستند برای دریافت کمک و اعلام نیاز خجالت بکشند که کمک های حداقلی هم خوشحالی این خانواده ها را موجب می شود.

فرماندار گفت: همه با هم به استناد قوانین جاری، فرهنگ عالی و آموزه های دینی تلاش کنیم در کنار همدیگر به هر میزان که توانستیم برای بهره مندی خانواده ها مساعدت کنیم.

آموزه های دینی جامعه خانواده فرماندار معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر