کد خبر: 693761 A

معاون استاندار گیلان عنوان کرد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه در اداره کشور "وحدت"مهمترین عامل موفقیت است، گفت: باید از تجربه های ارزشمند افراد صاحب نظر استفاده شود و تلاش برای امید آفرینی بین مردم در راس امور مدیران قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از لنگرود، جلسه شورای اداری لنگرود با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با دستور تکریم فرماندار پیشین و معارفه سرپرست فرمانداری این شهرستان برگزار  شد.

سید محمد احمدی در این‌ مراسم ضمن تبریک هفته وحدت، گفت: انقلاب اسلامی با تاسی از وحدت توانسته بر مشکلات کشور فائق آید و وحدت از رموز موفقیت نظام مقدس اسلامی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه کشور باید با تدبیر اداره شود و وحدت جعبه سیاه آن است، به مشکلات، تنگناه ها و هجمه های استکبار علیه نظام اشاره و تصریح کرد: استراتژی توسعه ما در قبال این‌هجمه ها توجه به ابعاد اقتصاد مقاومتی است .

احمدی با اشاره به جایگاه گیلان در تولید ناخالص داخلی و تولیدات کشاورزی و صنعتی تصریح کرد: توجه به بهره وری با بهره گیری از ظرفیت های محیطی و استفاده از ابزارهای نوین در کنار استفاده از توان متخصصان داخلی می تواند توسعه پایدار را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه روند خدمت رسانی مسئولان در استان بسیار مطلوب است، به بازنشستگی دو فرماندار در استان اشاره و خاطرنشان کرد: در این میان فرماندار لنگرود که در سنوات خدمتی عملکرد شایسته ای دارد به بازنشستگی نائل آمده است.

احمدی در پایان ضمن معرفی محمد رنجبر به عنوان سرپرستی فرمانداری لنگرود خاطرنشان کرد: ایشان باید در دوره تصدی خود ضمن حفظ تعامل موجود از همه ظرفیت ها برای توسعه شهرستان استفاده کند.

بازنشستگی جامعه مشکلات ابزارهای نوین تولید ناخالص داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر