کد خبر: 686456 A

در لاهیجان برگزار شد:

به همت روابط عمومی و امور رسانه‌ای فرمانداری لاهیجان و انجمن سخنرانان گیلان؛اولین همایش بزرگ و رایگان فن بیان و اصول سخنرانی در لاهیجان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از لاهیجان،اولین همایش بزرگ فن بیان و اصول سخنرانی در لاهیجان (هشتمین همایش انجمن سخنرانان گیلان) به همت روابط عمومی و امور رسانه‌ای فرمانداری لاهیجان، انجمن سخنرانان گیلان و با همکاری شهرداری لاهیجان در سالن همایش این شهرداری برگزار شده است.

سخنرانی اصلی این همایش را سجاد قاضی مشاور سخنرانی مدیران ارشد کشور و بنیان‌گذار و رئیس انجمن سخنرانان گیلان و مجری‌گری این برنامه را مصطفی رفیعی گوینده رادیو و از مجریان توانمند استان بر عهده داشت.

اجرای سخنرانی‌های کوتاه، تکنیک‌های اعتمادبه‌نفس و مهار استرس در سخنرانی، جذابیت کلام و اصول سخنرانی همراه با تمرین‌ها و بازی‌های کاربردی، اجرای بسیار زیبای ویولن توسط امیرعلی اکبری دوست پدیده خردسال موسیقی برنامه، نمایشنامه خوانی کاوه حاجی‌زاده و نسترن تافتگان، سخنرانان بخش کودک توسط ویونا واقفی و فاطمه السادات حسینی ازجمله مواردی بود که در این همایش چهارساعته برگزار و با استقبال بسیار خوب مواجه شد.

 

استرس رسانه روابط عمومی موسیقی لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر