کد خبر: 686288 A

با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه های جاری سطح منطقه انجام شد:

سرپرست شهرداری رشت با حضور در منطقه یک شهرداری با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه های جاری سطح منطقه و راهکارهای توانمند سازی جهت افزایش درآمد منطقه یک شهرداری با مدیر منطقه یک شهرداری دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در این دیدار به بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدید ها و فرصت‌های سطح منطقه جهت بهبود روند اجرایی پروژه‌ها و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان در راستای اجرای سیاست‌های شهرداری و همچنین تعامل تمام حوزه‌های مرتبط نظیر شهرسازی، مالی، حقوقی، اصناف و اجرائیات را به منظور بهبود و ارتقای وضعیت درآمدی منطقه، تاکید کرد.

ناصر عطایی مدیر منطقه یک شهرداری رشت نیز در این دیدار گفت: منطقه یک شهرداری در سال گذشته موفق شد با تدابیر اتخاذ شده و همراهی شهروندان، بودجه پیش‌بینی شده این منطقه را به طور کامل محقق کند و امیدوارم با تلاش همکاران و اتخاذ سیاست های مناسب در سال جاری نیز بودجه به طور کامل محقق شود.

عطایی اعتبار پیش بینی شده برای روکش معابر زیر ده متر و فرعی را ۱۲ میلیارد تومان عنوان و خاطر نشان کرد: ۹ میلیارد تومان از ۱۲ میلیارد پیش بینی شده توسط بخش خصوصی و ۳ میلیارد آن هم با استفاده از توان سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری تامین و هزینه خواهد شد.

وی توجه به حوزه سرمایه‌‌گذاری را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: حوزه سرمایه گذاری نسخه شفابخش در توسعه شهری است. اقدام راهبردی برای توسعه و آبادانی و خدمات رسانی به شهر تمرکز بر مقوله مشارکت در سرمایه ‌گذاری با بخش خصوصی در اجرای پروژه های خرد و کلان در سطح منطقه مورد تاکید است.

عطایی عنوان داشت: به منظور تامین درآمدهای منطقه یک شهرداری و به ویژه درآمد‌های پایدار تلاش جمعی مدیران و کارکنان شهرداری و مشارکت شهروندان امری ضروری است و موضوع مهمی که در دستور کار و برنامه های پیش روی منطقه یک در زمینه تامین درآمدها به وجود آمده است، توجه و نگرش مدیریت شهرداری در زمینه تکیه بر پایدار سازی درآمد های شهرداری است که با بهره گیری از قوانین موجود می بایست در حال حاضر این کار پیگیری شود.

 

بخش خصوصی درآمد سرمایه شهرداری شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر