کد خبر: 677617 A

با تلاش کارکنان شرکت گاز گیلان صورت گرفت؛

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با تلاش کارکنان این شرکت، گاز 620 خانوار استان وصل شد.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: در پی پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان و اعلام وضعیت فوق العاده، عصر روز جمعه جلسه کمیته مدیریت بحران در شرکت گاز استان تشکیل شد.

وی اظهار کرد: این جلسه به منظور آزمایش راه‌های ارتباطی با تمامی رؤسای ادارات تابعه از طریق ویدئو کنفرانس ارتباط برقرار شد و رؤسای ادارات در خصوص وضعیت شهرستان حوزه استحفاظی خود و سطح آمادگی حوزه های مربوطه گزارشی ارائه دادند.

در ادامه با شدت گرفتن بارش باران از بامداد روز شنبه و وقوع سیل به تاسیسات و لوله های گاز در 9 شهرستان استان خساراتی وارد آمد.

 اکبر در این خصوص گفت: سیلاب در 28 نقطه در 9 شهرستان استان آسیب هایی را به تاسیسات این شرکت  وارد کرده است.

وی آسیب ها به تاسیسات گازرسانی را در تالش، رودسر، لاهیجان، صومعه سرا، فومن، لنگرود، املش و شفت عنوان کرد و افزود: به منظور ایمن سازی و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی گاز یک هزار و 413 خانوار روستایی در این شهرستان ها قطع شده بود که با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت کاز و با انجام تعمیرات و ایمن سازی، گاز 620 خانوار تاکنون وصل شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیشترین مشکل را برای گاز روستاییان در شهرستان فومن ذکر و بیان کرد: بدلیل عدم دسترسی به جاده و پل، وصل گاز باقی خانوارهایی که بدلیل ایمنی گازشان قطع شده، نیاز به بررسی و تعمیرات اساسی دارد.

به گفته اکبر؛ در حال حاضر 793 خانوار فاقد گاز در شهرستان های فومن، کلاچای رودسر و تالش ساکن هستند.

بارش باران تا پایان روز یکشنبه 15 مهر به تناوب در گیلان ادامه دارد.

وضعیت نقاط آسیب دیده، تعداد قطعی اولیه گاز و .... بشرح زیر است:

o_4ab5fa74

استان گیلان جاده خانوار روستایی سیل گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر