کد خبر: 676810 A

در جلسه ستاد بحران شهرداری رشت مطرح شد:

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از سیاست گذاری های شورای اسلامی چهارم و پنجم و عملیات اجرایی شهرداری در خصوص طراحی و اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از رشت ، در  جلسه ستاد بحران شهرداری رشت، علی مقصودی بااشاره به بارش شدید باران در شهر رشت بیان کرد: خوشبختانه درطی ساعات اولیه شاهد سیلاب و ایجاد خسارات به شهرداری و املاک شهر نبودیم و فقط در برخی از معابر با آبگرفتگی مقطعی به واسطه مسدود شدن مجاری عبور جریان آب‌های سطحی بودیم که بلافاصله با برنامه‌ریزی‌های از قبل انجام شده به سرعت همکاران حوزه‌های مختلف خدمات شهری وارد عمل شدند و مشکلات را در کمتر از ۳۰ دقیقه برطرف کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت خاطر نشان کرد: در اثر سیلاب ناشی از شدت باران در ساعات اولیه حدفاصل انتهای بلوار معلم به سمت میدان شهید قلی پور  آبگرفتگی به طول حدود ۱۵۰ متر اتفاق افتاد که به واسطه عدم اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی در این محل با مشکل مواجه شدیم و بلافاصله همکاران خدمات شهری نسبت به برطرف کردن این مشکل از طریق شبکه آبهای سنتی نیز اقدام کردند.
 
مقصودی در خاتمه تاکید کرد: مناطقی که در این بارش دچار آبگرفتگی شده‌اند شناسایی و بررسی شده‌اند تا نسبت به حل این موانع اقدامات لازم صورت پذیرد. 
 
وی اضافه کرد : روند آماده باش کارکنان حوزه خدمات شهری شهرداری رشت تا صبح فردا تداوم دارد .

 

شورای اسلامی شهرداری معاون سیاست شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر