کد خبر: 675178 A

استاندار گیلان خبر داد:

استاندار گیلان با اشاره به احداث مجتمع‌های رفاهی بین راهی کوچک (گیل پارک) از امضاء تفاهمنامه احداث 200 گیل پارک با سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مصطفی سالاری در جلسه بررسی احداث مجتمع‌های رفاهی بین راهی کوچک(گیل پارک) با اشاره به اینکه این مجتمع‌ها در جهت رفع نیازهای ضروری مردم و گردشگران دارای اهمیت است، گفت: در ماه گذشته تفاهم نامه احداث 200 مجتمع توسط شرکت زنجیره‌ای رفاه منعقد شد و با 2 سرمایه‌گذار دیگر در مرحله امضاء تفاهم نامه هستیم.

وی با اشاره به اینکه هر مجتمع با فاصله‌ مشخصی در مسیرهای اصلی، فرعی و خاکی استان گیلان ساخته می‌شود، افزود: همزمان با احداث مجتمع‌ها در مسیرهای اصلی سرمایه‌گذاران ملزم به احداث در مسیرهای فرعی نیز هستند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح توسط سرمایه‌گذاران زمان‌بندی مشخصی تعیین شده است اظهار داشت: به منظور تسریع در احداث این مجتمع‌ها کارگروه گیل پارک تشکیل و در جلسات این کارگروه طرح‌های مشخص در موقعیت‌های مختلف بررسی و به صورت نهایی تصمیم‌گیری می‌شود.

نماینده عالی دولت در گیلان به متحدالشکل بودن طراحی‌های ساختمان این مجتمع‌ها براساس معماری سنتی گیلان گفت: باتوجه به محدودیت‌های موجود در بافت‌های شهری احداث این مجتمع‌ها در مناطق روستایی با قوت بهتری انجام می‌شود.

استان گیلان دولت سرمایه سرمایه گذاران معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر