کد خبر: 673616 A

شهردار لاهیجان :

شهردار لاهیجان در نشست بصیرتی تجلیل از ایثارگران گفت: شرایط امروز ایران اسلامی بیانگر یک دفاع مقدس دیگر است.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، همزمان با هفته دفاع‌مقدس نشست بصیرتی همراه با تجلیل از ایثارگران در شهرداری لاهیجان برگزار شد.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این نشست ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای حادثه اهواز گفت: هفته دفاع مقدس برای همه است و شرایط حاضر امروز ایران اسلامی نیز بیانگر یک دفاع مقدس دیگر است.

وی با بیان اینکه در شرایط حاضر کشور وظیفه همه مدیران ، کارمندان و مردم در برابراتفاق هایی منطقه ای که برما تحمیل کردند همه ما وظیفه داریم دفاع ما دفاع مقدسی باشد، افزود: براساس منویات مقام معظم رهبری همه باید همراه و همدل باشیم.

وی افزود: کارکنان شهرداری همواره در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی حضور گسترده دارند و هر روز در نماز جماعت حضور یافته و برنامه زیارت عاشورا در صبح هر پنجشنبه از دیگر برنامه های مذهبی در شهرداری بوده و عزاداری هیات مذهبی شهرداری در روز تاسوعا نیز امسال متفاوت تر از سال های قبل برگزار شده و این اتفاق ها در دوره پنجم شورا و با حمایت اعضای شورا صورت گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین صدیق امام جمعه شهرستان لاهیجان نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تسلیت سرور وسالار شهیدان گفت:مردم ما عزت و خدا دارند و همیشه در همه صحنه ها سربلند هستند.

وی افزود: امروز همه ادارات ما سنگر هستند و باید از آنها دفاع کنیم.

وی اضافه کرد: امروز هرکدام از مردم در هر منصبی که نشستند مدیون رزمندگان و مدافعان حرم هستند که امنیت برای ما آوردند.

وی در این مراسم از شهردار و اعضای شورای شهر بابت تلاش های صورت گرفته قدردانی کرد.

سرهنگ حسینی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان لاهیجان هم در این مراسم از زحمات شهردار و اعضای شورای شهر قدردانی کرد و گفت:ما هشت سال جنگ نظامی کردیم و تمام شد و اکنون در جنگ اقتصادی هستیم و باید آرایش جنگ اقتصادی بگیریم.

وی افزود: مهمترین و بیشترین کاری که در مجموعه شهرستان می‌توانیم انجام دهیم در بحث عمق بخشی پدافند داخلی و رضایت مندی مردم است و همه مسئولان شهرستان،شهردار، شورا و همه مجموعه های ادارات و نهادها از جمله سپاه با حضور قوت قلب امام جمعه محترم که همراه مردم و ما هستند بتوانیم همه در کنار هم به مردم خدمت کنیم و بحث رضایت مندی مردم را فراهم کنیم.

ایران اسلامی جنگ دفاع مقدس عزاداری لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر