کد خبر: 672909 A

در جلسه کارگروه رفع موانع تولید مطرح شد؛

فرماندار ماسال بر لزوم وجود رویکرد راهگشایانه جهت حل مشکلات سرمایه گذاران و کارآفرینان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمد جواد عامر در جلسه کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان که با حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش کشاورزی و روسای ادارات و بانک‌های ذیربط برگزارشد با بیان اینکه بسیاری از مشکلات پیش روی سرمایه گذاران که مدت ها به طول می انجامد با یک پیگیری تلفنی قابل حل است،تاکید کرد: باید نگاه روسای ادارات و بانک‌ها در قبال سرمایه‌گذاری و کارآفرینی گشایش و رفع مشکلات  باشد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر جهت رفع مشکلات،  خاطر نشان کرد: این جلسات باید در عالم واقع منجر به نتیجه و حل مشکلات پیش روی سرمایه گذاران شود.

فرماندار ماسال وجود برخوردهای کاری در طی مسیر و روند اداری پرونده های سرمایه گذاری، امری عادی برشمرد و تاکید کرد: چیزی که مهم است این است که در طی دوران مدیریتی آثار خوبی برای منطقه و آیندگان برجای بگذاریم و از این فرصت به درستی برای خدمت استفاده کنیم.

عامر در ادامه ضمن بررسی مشکلات پیش روی چند مجتمع تولید قارچ شهرستان، دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مشکلات این واحدها را صادر کرد و از دستگاه های ذیربط خواست در مواردی که نیاز به حل مشکل در سطح استان است، مشکلات را جهت طرح در کارگروه رفع موانع تولید استان اعلام کند.

سرمایه گذاران سرمایه گذاری فرماندار مشکلات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر