کد خبر: 672560 A

فرماندار رشت مطرح کرد:

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه اگر پیشرفت و توسعه را، آرمان بزرگ بشری در همه جوامع و کشورها بدانیم، این مهم تنها در بستر امنیت میسر است، تصریح کرد: چنانچه امنیت نباشد دسترسی به این آرمان میسر و متصور نخواهد بود.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی زاده در دیدار فرماندهان و مسئولان انتظامی شهرستان، ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: اولین مسئولیت خادمان به نظام و مردم ، تامین امنیت، ایجاد آرامش و برقراری نظم برای عموم مردم است.

وی افزود: اگر پیشرفت و توسعه را، آرمان بزرگ بشری در همه جوامع و کشورها بدانیم، این مهم تنها در بستر امنیت میسر است و چنانچه امنیت نباشد دسترسی به این آرمان میسر و متصور نخواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت مهمترین وظیفه کارگزاران نظام را هدیه کردن نظم و امنیت و آرامش به مردم بیان کرد و افزود: با توجه به مشکلات و محدودیت های داخلی و فشارهای بین المللی اخیر، مردم ما با سختی هایی مواجه شده اند و قشر کم درآمد جامعه با مشکلات معیشتی روزگار سپری می کنند؛ بنابر این ضروری است که در جهت ساماندهی، بهبود و رونق اقتصادی و بهبود معیشت و ایجاد فرصت های اشتغال اهتمام بیشتری داشته باشیم.

مومنی زاده ادامه داد: با توجه به التهاب های موجود در بازار، باید نظارت و کنترل بیشتری در ارتباط با تنظیم بازار صورت گیرد تا مردم در تهیه کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی با مشکل مواجه نشوند و تلاش شود تا با جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها، مشکلات مردم به حداقل برسد.

وی افزود: بحمدا...در استان گیلان با توجه به کنترل و نظارت و اقدام های پیشگیرانه ای که از سوی مسئولان شهرستان و استان صورت گرفت تاکنون در خصوص تامین نظم و امنیت هیچگونه مشکلی نداشتیم و این روند باید با جدیت تداوم یابد.

فرماندار شهرستان رشت بر ضرورت پیشگیری از بروز هرگونه اختلال در روند خدمات عمومی به مردم تاکید و تصریح کرد: عملکرد مدیران، کارکنان، کارگزاران و گروه های سیاسی باید مبتنی برهمگرایی، هم پوشانی، برادری و صمیمیت باشد تا انسجام عمومی را تقویت کند و عبور از مشکلات اقتصادی حاضر را تسهیل کند.

امنیت و آرامش تامین امنیت کنترل و نظارت محرم امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر