کد خبر: 672366 A

مدیر عامل گاز گیلان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با آغاز فصل پاییز و شروع سرما از همه مشترکین گاز بویژه گیلانیان فهیم خواست با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد، پاییز و زمستانی آرام و ایمن را در کنار خانواده های‌شان سپری کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر اظهار داشت: خوشبختانه توصیه‌ها و بیان هشدارهای لازم جهت رعایت نکات ایمنی در سال گذشته در گیلان سبب شد تا شاهد وقوع حوادث ناخوشایندی مانند مرگ خاموش در استان نباشیم.

اکبر از مشترکین درخواست کرد: قبل از استفاده از وسایل گرمایشی منازل، آنها را سرویس کرده و یا حداقل از سلامت و کارکرد درست آنها اطمینان حاصل کنند.

وی ادامه داد: مشترکین علاوه بر سرویس وسایل گرمایشی باید از لوله‌های بخاری مناسب، بست فلزی، دودکش مجهز به کلاهک H استفاده کرده و حتماً از باز بودن مسیر دودکش منزل اطمینان حاصل کنند.

1

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از همه مشترکین عزیز خواست تا ضمن رعایت تمامی نکات ایمنی بالاخص چند مورد ذکر شده، به اطلاعیه های شرکت گاز که از طریق رسانه ها و کانالهای ارتباطی شرکت (سایت اینترنتی و پیام رسان کانال سروش) اطلاع رسانی می گردد توجه فرمایند.

 اکبر در پایان ابراز امیدواری کرد: با رعایت نکات ایمنی و استفاده صحیح از این نعمت الهی سالی بدون حادثه را به کمک یکدیگر سپری کنیم.

استاندارد خانواده رسانه سرما گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر