کد خبر: 661667 A

در دوازدهمین جشنواره ملی؛

دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر، شرکت نوین بافان پرنگ منطقه آزاد انزلی به عنوان کار آفرین برتر کشور انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، احمد طاهری مدیرعامل شرکت تولیدی و صادراتی نوین بافان پرنگ منطقه آزاد انزلی به عنوان کار آفرین برتر در دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر کشور انتخاب شد.

بنابر این گزارش، این شرکت پیش از این نیز در جشنواره های ملی به عنوان صادر کننده نمونه در ۳ سال متوالی، صادرکننده نمونه استانی در ۵ سال متوالی، سال‌ها کارآفرین برتر استانی و کشور، واحد نمونه صعتی، برند برتر پوشاک، واحد نمونه صنعتی در ارتباط با دانشگاه گیلان و واحد نمونه استاندارد مورد تقدیر مقامات کشوری قرار گرفته بود که در این دوره از جشنواره تجلیل از کارآفرینان کشور، تقدیر نامه خود را از سوی انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

براساس این گزارش در دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر ایران از ده کار آفرین استان‌های کشور تجلیل به عمل آمدو وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دو سال اخیر رویکرد انتخاب کارآفرینان برتر را بر مبنای شناسایی و معرفی بنگاه ‌هایی که طی سه سال گذشته دارای نوآوری منجر به رشد بالا بوده ‌اند، پایه‌ ریزی و شاخص ‌های شناسایی کارآفرینان را براساس رویکرد فوق طراحی کرده و در فرایند انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر، شاخص‌های مختلفی از جمله مسئولیت اجتماعی، ملاحظات محیط زیست، نیروی انسانی و روابط کار را مورد توجه قرار داده است. مجموعه هپی‌لند در ۴ سال گذشته، تنها کارآفرین برتر ملی از استان و اولین کارآفرین برتر ملی منتخب از کل مناطق آزاد بوده است.

گفتنی است، مجموعه گروه کارخانجات سرزمین شاد و نوین‌بافان پرنگ که دارای بیش از ۶۰ شعبه در داخل و خارج از کشور است بالغ بر ۱۵۰۰نفر در مجموعه هپی‌لند مشغول به کار است.

منطقه‌آزاد انزلی جشنواره ملی کارآفرینان برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر