کد خبر: 660343 A

فرماندار تالش خبر داد:

فرماندار تالش گفت: در هفته دولت سال جاری تعداد 315 پروژه عمرانی و طرح با اعتبار بالغ بر 44 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از تالش، فرماندار تالش همزمان با هفته دولت در دفتر امام جمعه شهرستان تالش ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت سال ۹۷ مقارن شده است با دهه ولایت و هفته نیروی انتظامی که جا دارد این ایام مبارک را به امام جمعه محترم که نماینده ولی فقیه در شهرستان است و همچنین سرهنگ جمالدار فرمانده جدید انتظامی شهرستان تبریک عرض کنم.

سید عیسی مهدوی با توجه به مشکلات موجود که اسکتبار جهانی در سر راه کشور گذاشته، افزود : در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تاکید امام خمینی (ره) در خصوص خدمت خالصانه و بدون منت به مردم که ولی نعمت ما هستند، خوشبختانه دولت تدبیر و امید در توسعه و پیشرفت کشور تاکید ویژه ای دارد.

وی اظهار داشت : در هفته دولت سال جاری تعداد 315 پروژه با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد تومان توسط دستگاه های اجرایی شهرستان آماده بهره برداری می باشد که نسبت به هفته دولت سال قبل رشد 25 درصدی داشته است.

مهدوی در پایان خاطرنشان کرد : هفته دولت را با بهره گیری از رهنمودهای امام جمعه محترم شهرستان تالش آغاز کردیم که در روزهای آینده ضمن افتتاح پروژه های عمرانی در سطح شهرستان، گزارشات نیز بصورت مکتوب برای امام جمعه محترم ارسال خواهد شد.

امام جمعه توسعه و پیشرفت دولت فرماندار مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر