کد خبر: 655767 A

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار تالش:

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار تالش گفت: احداث پل بیست متری با اعتبارات ویژه دولت، هدیه دولت تدبیر و امید به مردم تالش است.

به‌گزارش ایلنا از تالش، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار تالش درجلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر با بیان اینکه باید از همه مکانیزم های اطلاع رسانی، مردم را از اقدامات دولت آگاه کنیم، اظهار کرد: اگر مردم از اقدامات صادقانه خدمتگزاران خود مطلع باشند موجب افزایش امید به آینده در جامعه می‌شود.

سیدجلال سید محمدی افزود: با مردم روراست و شفاف باشیم؛ هر آنچه وجود دارد را به مردم بگوئیم چرا که مردم با دریافت واقعیات درست‌تر قصاوت می‌کنند.

سید محمدی در ادامه هفته دولت را فرصت مغتنم برای گفتگو با مردم دانست واضافه کرد: هفته دولت نماد خدمت رسانی به مردم است و افزایش رضایتمندی مهمترین اولویت کارگزاران نظام است که با تلاش مضاعف حاصل می شود. مردم هرچقدر از عملکرد دولتمردان آگاه باشند رضایتمندی بیشتری حاصل می شود.

وی با اشاره به اینکه دولتمردان در طی ۵ سال گذشته علیرغم کمبودها و جوانی و مشکلات داخلی و خارجی خدمات خوبی در حوزه عمران و آبادانی انجام داده اند، گفت مقایسه و نگاهی به شاخص های آماری شهرستان در حوزه های گازرسانی به روستاهاو  آسفالت راه‌های روستایی ؛ توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی و مدارس به خوبی نشان دهنده این موفقیت ها است.

سید محمدی با اشاره به اینکه امیدواریم پل بیست متری شهر با اختصاص اعتبارات ویژه در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شود گفت : احداث این پل در واقع پاسخ به یک نیاز اساسی شهر تالش است و اعتبار حدود ۳۰ میلیاردتومانی آن نیز خارج از اعتبارات شهرستان و استان با نگاه ویژه شخص معاون رئیس جمهور و تلاش استاندار ، فرماندار وشوراها ومسولان دولتی شهرستان محقق و اختصاص یافته و درواقع هدیه دولت تدبیر و امید به مردم تالش است که پیمانکار آن مشخص شده و انتظار این است که با تلاش شوراها و شهرداری در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز شود.

سید محمدی در ادامه به بخشداران تاکید کرد با تشکیل ستادهای فرعی گرامیداشت هفته دولت و استفاده از ظرفیت شوراها برنامه های این هفته را با محوریت مردم برگزار نمایند.

معاون فرماندار تالش در ادامه سخنان خود از اعضای ستاد و روسای ادارات خواستند که اقدامات و تمهیدات لازم  را به منظور برگزاری باشکوه مراسمات و افتتاح پروژه های عمرانی در این هفته اتخاذ و اهتمام ویژه داشته و با تدبیر مناسب برنامه های مصوب و ابلاغی ستاد و وظایف ذاتی خود را به نحو احسن اجرایی کنند.

وی در پایان با تجلیل از خبرنگاران و رسانه ها در انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات دستگاه‌های اداری از مسئولان خواست از ظرفیت رسانه ها بیشتر استفاده کنند.

خدمت رسانی به مردم دولت رسانه فرماندار مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر