کد خبر: 648519 A

فرماندار سیاهکل خبر داد:

فرماندار سیاهکل از تحول بزرگ در اجرای پروژه محور اسپیلی به گولک در منطقه دیلمان خبر داد.

به گزارش ایلنا از سیاهکل، مجوز تثبیت بستر و روکش آسفالت محور سیاهکل-دیلمان-پیرکوه (اسپیلی-گولک) از سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور اخذ و ابلاغ شد.

 فرماندار سیاهکل اظهار داشت: با انجام فرآیند انتخاب پیمانکار ذیصلاح به منظور بازسازی و مرمت
 بخش‌های خسارت دیده بستر و تکمیل زیرسازی و آسفالت از سر جمع اعتبارات ابلاغی موافقت شد و اکنون از سوی پیمانکاران در حال بهسازی و در دست اقدام است. 

اسلامی با تاکید بر پیگیری تا حصول نتیجه و اجرای کامل این پروژه افزود: به تناسب پیشرفت فیزیکی پروژه و اعتبار مورد نیاز در سال جاری این امیدواری وجود دارد که با پایان ترمیم و بهسازی مسیر تحول بزرگی در منطقه صورت پذیرد. 
 
فرماندار سیاهکل اعتبار 30میلیارد ریالی برای اجرای این پروژه را علاوه بر تخصیص اعتبار 32 میلیارد ریال قبلی به سر جمع اعتبار تخصیصی را از جمله نکات مثبت و مورد توجه این ابلاغیه توصیف و خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه پیمانکار تثبیت بستر، عملیات اجرایی را قبل از فصل سرما به پایان رسانده بود اما اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان به علت برودت هوای منطقه دیلمان قادر به اجرای عملیات آسفالت نبود که در نتیجه بخشی از بستر تثبیت شده زیر بار ترافیک خودروهای سنگین دچار خسارت شده که با برآورد اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و با پیگیری های نماینده و فرماندار شهرستان و انعکاس آن به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور  این مجوز صادر شد.
جاده سازمان راهداری و حمل سرما فرماندار شهرستان سازمان راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر