کد خبر: 645624 A

در نشست هیات رئیسه هیات کاراته گیلان مطرح شد:

نشست هیات رئیسه هیات کاراته گیلان به منظور بررسی و تصویب پایگاه علمی توسعه قابلیت‌های جسمانی و خلقیات روانی رشته کاراته و برنامه ریزی چشم انداز آینده کاراته گیلان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، رضا رسولی رئیس هیات کاراته استان گیلان در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه گذشته این هیات در حوزه های مختلف به برگزاری جام ستارگان کاراته به میزبانی هیات گیلان و همچنین برگزاری مسابقات کاراته آزاد در پیاده راه فرهنگی شهر رشت و با حضور و تماشای چند هزار نفری رشتوندان که برای اولین بار برگزار شد، گفت: هیات کاراته با 6 مدیریت و 24 کمیته تخصصی در حال فعالیت است که سعی شده ارتقا کیفی در سطح جامعه بزرگ کاراته گیلان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در جهت اعتلای و تقویت هیات کاراته استان گیلان بکار بسته است، افزود: درصدد است با پشتیبانی و حمایت‌های همه جانبه از کاراته کاران گیلانی افتخار مدال آوری در المپیک و مسابقات آسیایی نصیب گیلان و خانواده بزرگ کاراته استان شود.

رسولی، اقدام امورات زیربنایی و درآمدزایی برای هیات کاراته استان و هزینه برای این ورزشکاران را در دستورکار این هیات بر شمرد و تصریح کرد: درصددیم تا آنچه را در توان داریم برای موفقیت جامعه کاراته بکار ببندیم.

نماینده رشت: رئیس هیات کاراته گیلان موفق عمل کرده است

در ادامه غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه هیات کاراته گیلان با تقدیر از عملکرد مدیریت کاراته گیلان و عملکرد موفق آن در ماه های اخیر افزود: باید تمام تلاش هیات در جهت خدمات مطلوب به کاراته کاران گیلان و برگزاری رویدادهای گوناگون این رشته در سطح استان و شهرستان رشت باشد.

وی حمایت همه جانبه خود در سطح استانی و ملی را از هیات کاراته گیلان اعلام و تصریح کرد: تمامی برنامه‌های توسعه ای و در دست اقدام باید در چارچوب قانون و نکات فنی آن بصورت کلمه به کلمه در کمیته‌های تخصصی بررسی شده و سپس جهت تصویب به هیات رئیسه ارائه شود.

وی افزود: باید اقدامات وسیع تری برای کاراته برنامه ریزی کنیم تا حضور موثرتری برای ورزش گیلان داشته باشیم.

جعفرزاده با بیان اینکه اخلاق حلقه مفقوده جامعه اسلامی ما است، گفت: باید در جامعه اخلاق را زنده نگه داریم و به جای تهمت زدن و سنگ اندازی درصدد رفع مشکلات و ایجاد فرصت های مناسب برای استان گیلان باشیم.

در پایان اعضای هیات رئیسه هیات کاراته از جمله مسعود رهنما مدیرکل سابق ورزش و جوانان گیلان، سعید حسنی پور و حامد زیکساری سایر اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

اخلاق جامعه نماینده مردم رشت در مجلس شورای هیئت رئیسه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر