کد خبر: 582385 A

رئیس شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان تاکید کرد:

رئیس شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان بر لزوم اجرای طرح تعاون استانی در واحدهای دانشگاهی استان گیلان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور معاونین آموزش و تحصیلات تکمیلی واحدها و مراکز آموزشی استان گیلان به میزبانی واحد رشت در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

شهاب شریعتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و رئیس شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تسلیت سانحه سانچی، با اشاره به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان‌مان و هم استانی ها همچنین سه تن از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سانحه کشتی سانچی بیان کرد: از دست دادن جمعی از هموطنان ما در سانحه برخورد کشتی سانچی یکی دیگر از رنج‌ها و مصیبت های بزرگی بود که در تاریخ کشور ماندگار شد و جا دارد ضمن آرزوی علو درجات برای این درگذشتگان عزیز، برای بازماندگان آنان از درگاه خداوند متعال صبر و شکیبایی مسالت نمائیم.

وی با تاکید بر لزوم اجرای طرح تعاون استانی در واحد های دانشگاهی استان گیلان،  خاطر نشان کرد:   در راستای ارتقای سطح کیفی آموزش و بهره وری هر چه بیشتر از ظرفیت های بسیار بزرگ اعضای هیات علمی همچنین ساماندهی و استفاده بهینه از تخصص اعضای هیات علمی واحد های دانشگاهی  این طرح در واحد های دانشگاهی  اجرا شود.

رئیس شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ، تصریح کرد:  معاونین آموزشی واحد های دانشگاهی استان دقت کنند تا ضمن ورود اطلاعات دقیق موظفی اساتید در صورت عدم تکمیل موظفی اساتید، جذب مدرس حق التدریس و مدعو در آن رشته و آن واحد دانشگاهی ممنوع خواهد بود. 

شریعتی خواستار پیش بینی تاریخ برگزاری آزمون جامع دکتری در واحد های دانشگاهی شد و افزود: برگزاری آزمون جامع دکتری باید در نیمسال دوم 97 - 96 در واحدهای دانشگاهی استان از شروع نیمسال پیش بینی و برنامه ریزی گردد و با تقویم آموزشی واحدها با آموزش و دانشکده ها اعلام تا لیست دروس این آزمون با مشخص شدن عناوین دروس گذرانده به دانشجویان در واحدهای دانشگاهی اعلام شود.

وی در خصوص افزایش کیفیت آموزش در سطح واحد های دانشگاهی استان، تصریح کرد: برنامه ریزی برای شروع بموقع و نظم کلاس های ، برگزاری منظم امتحانات پایان ترم و نیز تجهیزات آموزشی کلاس ها در جهت بهبود کیفیت و توجه ویژه به دروس عملی و مهندسی رشته ها در واحد ها باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

استان گیلان تقویم دانشگاه آزاد اسلامی معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر