کد خبر: 564725 A

فرماندار بندر انزلی در پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد خجسته رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را تبریک گفت.

به گزارش‌ایلنا از بندرانزلی، میر شمس مومنی‌زاده فرماندار بندرانزلی در پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد خجسته رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را تبریک گفت.

وی در این پیام با اشاره به اینکه وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه ها و ارمغان پیامبر رحمت به استناد آیات قرآن کریم و با شعار توحید برای جوامع بشری است اظهار کرد: وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است که از بین برنده کینه ها و خودخواهی ها و موجب صفای قلوب است.

 مومنی زاده گسترش وحدت اسلامی را از مهمترین عوامل پیشرفت و پیروزی های متعدد جهان اسلام برشمرد و افزود: هفته وحدت میراث گرانبهایی از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی است و امام راحل(ره) همیشه بر وحدت بین مسلمین تاکید داشتند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش اتحاد و همبستگی در عصر کنونی به عنوان یکی از مهمترین مسائل اساسی جهان اسلام تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز مسأله وحدت را به عنوان یک نیاز قطعی و  مایه سربلندی مسلمین و بهترین سلاح ملت ها در مقابل استکبار جهانی می دانند.

فرماندار انزلی وحدت را  قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران برشمرد و خاطرنشان کرد: انسجام و یگانگی مسلمانان از نظر قرآن امر ضروری است و دامن زدن بر اختلافات حاصلی جز سستی و از دست رفتن عظمت مسلمانان به دنبال ندارد.

مومنی زاده با اشاره به اینکه وحدت بین مسلمانان شاه کلید مقابله با دشمنان اسلام است گفت:

همدلی و وفاق میان تمامی مسئولان کشور در تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده و باید با وحدت و همدلی، فضاهای موجود را به گونه ای مدیریت کنیم که شاهد  توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی ابعاد باشیم.

وی با اشاره به لزوم نیاز جوامع بشری خصوصا مسلمانان جهان به اتحاد و اتفاق ، وحدت را  قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران دانست و تاکید کرد: در شرایط امروز و در گیرودار مشکلات و هجمه های سیاسی و اقتصادی که دشمنان برضد ایران اسلامی به وجود آورده اند، تنها راه پیروزی و رشد و شکوفایی کشور، گام برداشتن بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

 فرماندار بندرانزلی تاکید کرد: دشمنان میهن اسلامی همواره در تلاشند تا با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان ، رمز موفقیت و پیروزی ما در وحدت آحاد جامعه که همانا انسجام و همبستگی ملت ایران است را خدشه دار کنند.

وی درپایان افزود: اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اعظم ، حضرت محمد ( ص ) رسول صلح و بیداری و آغاز هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری  را به تمامی مسلمانان بویژه اهل تشیع و تسنن شهرستان که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می نمایم.

انقلاب اسلامی حضرت محمد فرماندار اسلام بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر