کد خبر: 546846 A

در اداره کل بنادرو دریانوردی گیلان برگزار شد؛

همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی به مدت یک روز با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان و تدریس مقصود فقیرپور از روانشناسان نامی استان گیلان در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی به مدت یک روز با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان و تدریس مقصود فقیرپور از روانشناسان نامی استان گیلان در این اداره کل برگزار شد.

هدف دوره از این دوره آشنایی کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با خدمات روانشناختی، مشاوره ای و تاثیرات آن در میزان ارتقا سلامت روان و بهبود کیفیت زندگی بود. 

مقصود فقیرپور در این همایش اظهار کرد: اهمیت سلامت در ابعاد جسمی،  روان شناختی و اجتماعی بسیار روشن است اما به بعد روانشناختی در جامعه کمتر توجه شده است درحالی که این بعد موجب رضایتمندی و خشنودی در جامعه می شود. 

روانشناس نامی استان گیلان افزود: بسیاری از آسیب ها در حوزه روانشناختی از بی توجهی به این حوزه نشات می‌گیرد که از جمله آن اختلالات روانشناختی، آسیب‌های اجتماعی و خانواده را می توان اشاره کرد. 

وی با تقدیر از مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در خصوص برگزاری این همایش تصریح کرد: با توجه به اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای ارتقای سلامت روان همکاران و کارکنان تصمیم بر استفاده از خدمات مشاوره ای کرده است لذا لازم بود انواع خدمات و نوع ارائه این خدمات معرفی شود که به همین منظور اولین همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی برگزار شد.

همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی در راستای اهداف HSE برگزار شده است.

استان گیلان جامعه سلامت سلامت روان بنادر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر