کد خبر: 528198 A

نوبخت در بازدید از ورزشگاه تختی انزلی:

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از ورزشگاه تختی بندر انزلی که به همراه استاندار گیلان صورت پذیرفت ، حمایت از تیم‌های ورزشی را جزو تعهدات و برنامه‌های دولت دانست.

به گزارش ایلنا از رشت،محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه محمد‌علی نجفی استاندار گیلان با حضور در استادیوم تختی بندرانزلی ضمن بازدید از این ورزشگاه بر لزوم تسریع در استاندارد‌سازی آن تاکید و با حضور در جمع بازیکنان ملوان با آنها عکس یادگاری گرفت.

 محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جمع خبرنگاران در بندر انزلی گفت: با توجه به تقارن این هفته با هفته دولت ایجاب کرد در تقسیم کاری که بین وزرا صورت گرفت بنده این افتخار را پیدا کردم که در گیلان حضور یابم و با شهدای عزیز تجدید میثاق کنم.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با جوانان برومند و ورزشکار انزلی و تیم محبوب ملوان که برای همه ایرانیان به خصوص برای ما گیلانیان مهم است، دیدار کردم و خداقوتی به آنها گفتم و امیدواریم این تیم سرافراز را مجددا در لیگ برتر ببنیم.

نوبخت همچنین ادامه داد: حمایت از تیم های ورزشی جزو تعهدات و برنامه های دولت است و حمایت از تیم عزیز و موفق ملوان با استعداد و ظرفیت فراوانی دارد همانند دیگر تیمها جزو تکالیفی است که دولت برعهده دارد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه مسابقات مهمی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود، گفت: باید جایگاه و ابنیه این ورزشگاه باسازی شود و این موضوع جزو طرح های عمرانی استانی و ملی است و در این خصوص کمک خواهیم کرد./

دولت رییس جمهور سازمان برنامه و بودجه معاون بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر