کد خبر: 495378 A

فرماندار شهرستان صومعه سرا خبرداد:

فرماندار شهرستان صومعه سرا از پرداخت هزینه برق چاههای کشاورزی از محل پرداخت آب بهاء مزارع توسط کشاورزان خبرداد.

به گزارش ایلنا ازصومعه سرا ، علی فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در جلسه کمیته تخصیص آب کشاورزی که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه پرداخت منظم آب‌بهاء توسط کشاورزان موجب می‌شود تا ارائه خدمات توسط ادارات و سازمان‌های مربوطه بهبود یابد، گفت: تصمیم گیریها بگونه ای باشد که بار مالی بیشتری به دولت تحمیل نشود.

وی از پرداخت هزینه برق چاههای کشاورزی از محل پرداخت آب بهاء مزارع توسط کشاورزان خبرداد و افزود: این موضوع بایست توسط شوراها و دهیاران به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود تا با وصول مطالبات بتوان خدمات مطلوبتری ارائه کرد.

فتح اللهی برنامه ریزی و اخذ تصمیمات در جلسات را در راستای رفع چالش و بهبود روند خدمات رسانی و با هدف رضایتمندی مردم دانست و تصریح کرد : از آنجایی که در سالهای آتی رو به کم آبی در حرکتیم بایست برنامه ریزی‌ها برای موانع بحرانی در نظر گرفته شود.

فرماندار صومعه سرا با تاکید بر ساماندهی اب بندها از نظر موقعیت مکانی ، مساحت ، مالکیت و ... گفت: اخذ سند مالکیت آب بندها توسط ادارات مربوطه بسیار حائز اهمیت است چرا که عرصه ای که متعلق به دولت است نباید به تصرف اشخاص غیر درآید و اینکار لزوم ساماندهی این منابع مهم آبی کشاورزی را می طلبد.

 

برق خدمات رسانی دولت کشاورزی کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر