کد خبر: 465912 A

در ۷۲ ساعت گذشته؛

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی از پوشش ۲۸ مورد حریق و حادثه و خدمات ایمنی در ۷۲ ساعت گذشته توسط آتش نشانان شهر باران خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، در ۷۲ ساعت گذشته نسبت به امدادرسانی و اطفای آتش در ۲۸ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان‌توسط آتش‌نشانان و تیم‌های امداد و نجات ۱۲ ایستگاه آتش نشانی اقدامات لازم صورت پذیرفت.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی گفت: مرکز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ آتش نشانی در ۷۲ ساعت گذشته پاسخگوی ۱۳۸۶ تماس شهروندان بوده که از این تعداد ۲۸ عملیات اطفای آتش، پیشگیری از بروز حوادث و ارایه خدمات ایمنی بدون هیچگونه خسارت جانی انجام گرفت.

وی  افزود: این عملیات ها با ۴۰ مرتبه خروج خودروی اطفایی و نجات جهت پوشش یک مورد زنده گیری پرنده، یک مورد حلقه انگشتری، دو مورد حریق خودرو، ۱۰ مورد قفل درب و محبوس شدن افراد در منزل مسکونی و خودرو و آسانسور، ۵ مورد ضایعات، یک مورد گیر کردن خودرو داخل جوی آب، ۲ مورد استقرار خودرویی، یک مورد حریق ساختمان هنرهای سنتی و ۵ مورد خدمات ایمنی بوده است. 

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال به والدین و شهروندان توصیه کرد: کبریت و مواد آتش زا مانند نفت و امثال آنها را از دسترس کودکان دور کرده و اجازه ندهند که با آتش زدن بته ، هیزم و امثال این ها چه در محیط خانه یا پارکینگ یا در کوچه و معابر عمومی برای جان خود و دیگران و محیط زیست مخاطره ایجاد شود.

امداد و نجات پوشش سازمان آتش نشانی کودکان والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر