کد خبر: 395895 A

با شعار ورزش ضامن سلامتی انجام شد؛

کارکنان بانک مهر اقتصاد گیلان مسیر 15 کیلومتری منطقه گیلوند رود ماسوله را با شعار "ورزش ضامن سلامتی، ارتقاء بهره وری و خدمت بیشتر" طی کردند.

به گزارش ایلنا از فومن، کارکنان بانک مهر اقتصاد گیلان متشکل از مدیرکل، مدیران و روسا و کارشناسان 18 شعبه این بانک در یک حرکت نمادین و با شعار "ورزش ضامن سلامت انسان ، ارتقاء بهره‌وری و خدمت بیشتر" مسیر 15 کیلومتری منطقه گیلوند رود شهرک تاریخی ماسوله را پیاده روی کردند.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در طی این مسیر  گفت : یکی از راه‌های بهر وری و بازدهی بیشتر درادارات افزایش روحیه کارکنان است که با آرامش بیشتر بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به مردم ارائه کنند.

فریدون حاجی زاده اظهار داشت : این اقدام برای اولین بار در بانک مهر اقتصاد انجام شده است و در صورت استقبال پرسنل ادامه می یابد.

کارشناس فرهنگی بانک مهر اقتصاد هم در طی این مسیر به خبرنگار ما گفت در دین مبین اسلام به ورزش و تندرستی بسیار تاکید شده است.

وی افزود: انسان مسلمان، به جسم قوى و روحى قوى نیازمند است، جسم قوى براى خدمت به دین و جامعه انسانى و اسلامى و روح قوى براى غلبه بر شیطان و هواى نفسانى و اطاعت از فرامین الهى است.

حجت اسلام رفیع پور اظهار داشت: پیامبر اسلام  همواره به امت خویش به آموزش ورزش سوارکاری ، تیراندازی و شنا بسیار تاکید کرده اندکه این نشان دهنده اهمیت ورزش در اسلام است .

استان گیلان اقتصاد بهره وری جهان دین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر