کد خبر: 374859 A

به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان بخش فوق تخصصی جراحی عروق در بیمارستان رازی رشت افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان نیز در مراسم افتتاح بخش فوق تخصصی جراحی عروق در بیمارستان رازی رشت اظهار کرد: راه‌اندازی این بخش کار مهم و ارزشمندی است.

شاهرخ یوسف‌زاده چابک پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر را از رسالت‌های دانشگاه علوم پزشکی عنوان و افزود: بایستی برنامه‌های مدون و هدفمندی برای بیماری‌های غیرواگیر داشته باشیم

غلامعلی جعفرزاده هم در این مراسم بیان کرد: با مشارکت بخش‌خصوصی و خیرین می‌توانیم در ارتقاء هر چه بیشتر بخش بهداشت و درمان در جامعه گام برداریم. 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بیان واقعیت‌ها در حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: اگر واقعیت را لاپوشانی و از خودمان تعریف کنیم، افراد خیر در حوزه سلامت ورود نمی کنند.

 جعفرزاده خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام گرفته در بخش سلامت رضایت‌مندی نسبی ایجاد شده اما بایستی برای رسیدن به جایگاه واقعی تلاش بیشتری شود.

وی بیان داشت: وزارت‌بهداشت با اجرای طرح تحول سلامت در کاهش هزینه‌های بهداشتی درمانی مردم قدم‌های خوبی برداشته اما تا رسیدن به جایگاه واقعی فاصله داریم.

وی اذعان داشت: مجلس و دولت بایستی برای رساندن جایگاه اصلی حوزه سلامت همکاری کنند و این مهم از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جعفرزاده سلامت را یکی از ارزش‌ها و نیازهای اساسی انسان عنوان کرد و افزود: همه ما بایستی برای ارتقاء سلامت در کشور همگام باشیم.

بخش خصوصی بیمارستان جراحی دانشگاه علوم پزشکی وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر