کد خبر: 348132 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا خبر داد:

ایلنا: ساخت پروژه مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد آستارا از سال 1377 در زمینی به مساحت سه هزار و 160 متر مربع آغاز شد.

به گزارش ایلنا از آستارا، ابوطالب جوان در جریان بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی ارشاد آستارا بیان کرد: این میزان اعتبار صرف فاز نخست مجتمع فرهنگی و هنری آستارا می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا تصریح کرد: ساخت پروژه مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد آستارا از سال 1377 در زمینی به مساحت سه هزار و 160 متر مربع آغاز شد.

جوان با بیان اینکه تاکنون میزان هزینه صرف شده برای فاز نخست این پروژه 21 میلیارد ریال است، افزود: بخش عمده‌ای از فاز نخست این پروژه تا 5 ماه آینده تکمیل می‌شود.

وی سالن آمفی‌تئاتر، آرشیو لباس، کارگاه دکور، اتاق تشریفات، سالن گریم و فضاهای خدماتی، تاسیساتی و پشتیبانی را از جمله بخش‌های فاز نخست مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد آستارا عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه با تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری هنرمندان شهرستان بدون دغدغه خاطر می‌توانند از فضای لازم این پروژه بهره ببرند، افزود: بخشی اندکی از این اعتبار اختصاص یافته صرف مطالبات پیمانکار و بخش عمده آن صرف راه‌اندازی انشعابات آب، برق، گاز، راه‌اندازی سیستم گرمایشی، سرمایشی، سیستم نور و صوت و پرده نقره‌ای خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا خاطرنشان کرد: بهمن‌ماه امسال یک نمایش جدی و یک نمایش کمدی در شهرستان آستارا با استقبال بی‌سابقه علاقه‌مندان به هنر نمایش روی صحنه رفت.

تئاتر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگی و هنری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر