کد خبر: 261500 A

معاون فرماندار آستارا خبرداد:

معاون برنامه ریزی و امور عمران فرماندار آستارا از آغاز آماده باش اعضای ستاد سفرهای نوروزی این شهرستان در استقبال از مسافران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از آستارا، وحید پورحضرت امروز در جمع مدیران و مسئولان این شهرستان گفت: بندر مرزی آستارا با پتانسیل ها و قابلیت های طبیعی و اقتصادی از جمله 20 شهر گردشگر پذیر ایران است.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفرآستارا باید با پشتکار و برنامه ریزی مدون از مسافران نوروزی این شهر استقبال کنند، تاکید کرد: مسئولان مربوطه با ایجاد فضای امن شرایط را برای بهره مندی مهمانان و گردشگران نوروزی فراهم کنند.

معاون برنامه ریزی و امورعمران فرماندارآستارا تصریح کرد: سفرهای نوروزی جایگاه ویژه ای در سطح کشور دارد.

وی، ترافیک، پسماند، ساماندهی و بهسازی پایانه مسافری، استقرار پلیس راهور در مناطق پرتردد شهری و...  را از تدابیر و مباحث مطرح اعضای ستاد سفرهای نوروزی دانست.

پورحضرت، حضور مأموران مرزبانی در کنار سایر نیروهای انتظامی و نظامی آستارا را در روانسازی ترافیک ایام نوروز مهم و ضروری خواند و متذکر شد: باید در زمان باقیمانده روکش آسفالت کمربندی آستارا در چهارراه ویرمونی و ورودی ایست بازرسی قلعه محقق شود.

وی گفت: لکه گیری و مرمت خیابان های سطح شهر انجام شده است.

معاون برنامه ریزی و امورعمران فرماندارآستارا از اجرای طرح نظارت و بازرسی در سطح واحد های صنفی این شهرستان خبرداد و یادآور شد: در راستای اجرای این طرح فرصت سودجویی افراد متخلف گرفته می شود.

وی افزود: اکنون تمامی دستگاه های عضو ستاد سفر های نوروزی آستارا در آماده باش قرار دارند.

آماده باش ایام نوروز ایران پلیس راهور سفرهای نوروزی فرماندار گردشگران نوروزی مسافران مسافران نوروزی معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر