کد خبر: 261136 A

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا خبر داد؛

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از کشف صد درصدی مواد محترقه کم خطر نسبت به سال گذشته در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از صومعه سرا، اردشیر آقاجانی بعد ازظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با اشاره به برنامه های نوروز اظهار کرد: برنامه های ناجا همزمان با ایام نوروز به صورت ویژه و جدی تر دنبال می شود.

وی شعار ناجا در سال جدید را «آسودگی و ایمنی بیشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومی» عنوان کرد.

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا با بیان اینکه پیشگیری اجتماعی نوعی جامعه‌ محوری پلیس است، ادامه داد: پلیس در متن جامعه قرار دارد.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام عید و تعطیلات نوروز تأکید کرد: ماموران انتظامی صومعه‌سرا تمام پارک‌ها و مکان‌های عمومی را زیرپوشش خدماتی خود قرار می‌دهند.

آقاجانی از برپایی چهار ایستگاه پلیس در صومعه سرا خبر داد و گفت: این چهار ایستگاه در ورودی بخش تولمات، میدان انتظام، پارک ابریشم و میدان ولی عصر (عج) صومعه‌سرا برپا است.

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا با اشاره به همکاری پلیس افتخاری برای نخستین بار در سال جاری، اذعان کرد: از 44 پلیس افتخاری در اجرای طرح نوروزی امنیت اجتماعی صومعه سرا کمک گرفته می شود.

وی متذکر شد: برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مسافران و شهروندان در ایام عید نوروز از نیروهای کادری و وظیفه که از مراکز آموزشی کرج و تهران منتقل شده‌اند نیز استفاده می‌شود.

آقاجانی، نصب بنر با موضوعات اجتماعی و پخش تیزهای هشدار دهنده در تیراژ بسیار درباره هشدارها در زمینه سرقت و پیشگیری از جرایم را از جمله دیگر برنامه های پلیس صومعه سرا در ایام نوروز برشمرد.

وی با اشاره به تدابیر امنیتی درچهارشنبه آخر سال تصریح کرد: نگاه پلیس به چهارشنبه‌سوری اجتماعی و در راستای ایجاد نظم است.

آقاجانی به کشف مواد محترقه کم‌خطر در چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: 15 هزار و 859 عدد مواد محترقه کم خطر توسط ماموران انتظامی صومعه سرا کشف و ضبط شده است.

به گفته وی، این مقدار نسبت به سال گذشته 100درصد افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا افزود: در این ایام برای امنیت بیشتر و پیشگیری از هرگونه وقوع جرم اسباب‌کشی منازل تنها با فرمی که پلیس در اختیار افراد متقاضی قرار می‌دهد امکانپذیر است.

وی با بیان اینکه اجاره منازل نیز به مسافران باید به نیروی انتظامی اطلاع داده شود، خاطرنشان کرد: مسافران از چادر زدن در هر مکانی برای حفظ امنیت خود پرهیز کنند.

 

 

 

اخلاق ایام عید نوروز جرم طرح نوروزی فرمانده نیروی انتظامی قانون کشف و ضبط مواد محترقه نوروز نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر