کد خبر: 233120 A

رئیس سازمان صنعت ومعدن گیلان:

امسال هیئت تجاری و دولتی روسیه و همچنین هیئت خبرنگاران جمهوری آذربایجان به گیلان سفر کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اعزام و پذیرش هیئت‌های اقتصادی و بازرگانی را از اقدام‌های این سازمان عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی منتظری امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷ نمایشگاه تخصصی داخلی در حوزه‌های صنعت، صنایع دستی، مبلمان، تخصصی دام و طیور و قطعات خودرو در استان برگزار شده است.

وی به برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در مرداد ماه امسال در لاهیجان اشاره کرد و افزود: نمایشگاه مبلمان و لوستر توسط اتاق اصناف لاهیجان در این شهرستان برگزار شده است.

منتظری با بیان اینکه نمایشگاه ابزار یراق، ماشین‌آلات چوب و صنایع وابسته مردادماه امسال در رشت برگزار شد، تصریح کرد: نمایشگاه خانه معدن و نمایشگاه تخصصی برق، آب و فاضلاب و صنایع وابسته نیز در رشت برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، اعزام و پذیرش هیئت‌های اقتصادی و بازرگانی را از اقدام‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: امسال هیئت تجاری و دولتی روسیه و همچنین هیئت خبرنگاران جمهوری آذربایجان به گیلان سفر کردند.

وی با اشاره به شرکت اتاق بازرگانی رشت در اجلاس اتاق کشورهای اطراف دریای خزر، بیان کرد: اعزام هیئت بازاریابی به مسکو به منظور بازدید از نمایشگاه جهانی غذای مسکو از جمله فعالیت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در راستای اعزام هیئت‌های اقتصادی و بازرگانی است.

آب و فاضلاب برق خودرو روسیه سازمان صنعت سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت و معدن صنایع دستی مسکو معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر