کد خبر: 230453 A

توسط هیئت رسانه‌ای وزارت صنعت صورت گرفت؛

بازدید از کارخانه ایران پوپلین، شرکت بازیابان، آبفران شمال و… از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه هیئت رسانه‌ای وزارت صنعت، معدن و تجارت به گیلان است.

هیئت رسانه‌ای توسط وزارت صنعت، معادن و تجارت از ۶ واحد تولیدی و صنعتی گیلان در رشت و انزلی بازدید می‌کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، هیئت رسانه‌ای از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چند واحد صنعتی گیلان به این استان سفر کردند.

این هیئت صبح امروز بازدید خود را از شرکت سرزمین شاد بندرانزلی آغاز کرده و در ادامه از خطوط تولید کارخانه ریسندگی گیلان دیدن می‌کنند.

بازدید از کارخانه ایران پوپلین، شرکت بازیابان، آبفران شمال و… از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه هیئت رسانه‌ای وزارت صنعت، معدن و تجارت به گیلان است.

شرکت سرزمین شاد بندرانزلی تولید کننده انواع پوشاک با تولید سالانه ۶ میلیون عدد است که با سرمایه‌گذاری ۴۵ میلیارد ریال و اشتغال ۷۰۰ نفر در زیربنای ۴ هزار متر مربع در منطقه آزاد انزلی فعالیت می‌کند.

ریسندگی گیلان نیز تولیدکننده انواع با ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار و ۱۰۰ تن است که با سرمایه‌گذاری ۳۸۵ میلیارد ریال و اشتغال ۳۰۰ نفر با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در جاده کوچصفهان رشت مستقر بوده و فعالیت دارد.

کارخانه ایران پوپلین نیز تولید کننده نخ و پارچه سیستم پنبه‌ای و الیاف مصنوعی است که با تولید سالانه ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار متر و سرمایه‌گذاری ۴۴۰ میلیارد ریال و اشتغال ۴۰۰ نفر در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع با زیربنای ۱۱۶ هزار متر در کیلومتر ۵ جاده تهران مستقر بوده و فعالیت دارد.

همچنین هیئت رسانه‌ای وزارت صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های «پینک» تولید کننده نخ و کیسه پلی یروییلن، نخ cf با تولید سالانه ۷۰ هزار تن، کارخانه «بازیابان» تولید کننده پارچه مخمل، رومبلی، فرش ماشینی و نخ فانتزی با تولید سالانه حدود ۴۰۰ هزار تن و نیز شرکت «آبفران شمال» تولید کننده فرش ماشینی با تولید سالانه ۲۴۰ هزار متر در رشت بازدید می‌کنند.

اشتغال ایران پنبه تجارت جاده رسانه سرمایه گذاری صنعت فرش وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر