کد خبر: 222733 A

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان خبر داد:

اقدامات انجام شده جهت شناسایی افراد تحت پوشش با اولویت زنان سرپرست خانواده که از طریق سازمان بهزیستی و کمیته امداد معرفی شده اند، صورت می گیرد.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان از حمایت این نهاد از تولید و اشتغال در بخش جواهرآلات تولیدی با الگوی ایرانی اسلامی خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، عطائی‌پور در جلسه تسهیل در روند اجرایی تفاهم نامه بین فنی و حرفه‌ای، صندوق مهر امام رضا(ع) و اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی، سیاست‌های جدید سازمان مبنی بر اجرای شیوه‌های آموزشی توام با کارعملی و بهره گیری از ظرفیت بخش‌های مختلف کشور به منظور توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با نیازهای بازار کار با الگوی آموزش بازار محورآموزش، تولید، بازاریابی و فروش) را تشریح کرد.

وی از حمایت این نهاد از تولید و اشتغال در بخش جواهرآلات تولیدی با الگوی ایرانی اسلامی خبر داد و گفت: این امر با رویکرد توسعه اشتغال خانگی و پشتیبانی از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط انجام می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: اقدامات انجام شده جهت شناسایی افراد تحت پوشش با اولویت زنان سرپرست خانواده که از طریق سازمان بهزیستی و کمیته امداد معرفی شده‌اند، صورت می‌گیرد.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان آمادگی خود را جهت اجرای مفاد تفاهم نامه مبنی بر واگذاری فضاهای خالی به منظور آموزش و استقرار پشتیبانان تولید کننده، اعضاء، خوشه‌ها و اعطای گواهینامه مهارتی به افرادی که موفق به گذراندن دوره‌های آموزشی شده‌اند نیز اعلام کرد.

به گفته وی همکاری‌های مورد نیاز برای پایداری و تداوم کسب و کارهای ایجادی موضوع تفاهم نامه آموزش، تولید، بازاریابی و فروش محصولات نیز از دیگر برنامه هاست.

گفتنی است این نشست مشترک بین ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، صندوق مهر امام رضا(ع) و تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

اشتغال امام رضا بهزیستی پوشش خانواده دوره های آموزشی زنان فنی و حرفه ای کار و رفاه اجتماعی کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر