کد خبر: 207570 A

معاون سیاسی استانداری گیلان عنوان کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان بر توسعه زیرساخت‌های تولید و اشتغال در استان تاکید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: اصلی‌ترین عناصر پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی ایمان به نصرت خدا، وحدت، همدلی و تبعیت از ولایت فقیه بود.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد احمدی‌پور در جلسه اجتماعی استان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری ارتقای سطح فرهنگ و اقتصاد کشور تکلیف همه مسئولان است.

وی همچنین اصلی‌‌ترین موضوع مهم کشور را اشتغال در زمینه‌‌های مختلف دانست و گفت: رونق فعالیت‌های تولیدی منجر به توسعه فرصت‌های شغلی و جنب و جوش بازار کسب و کار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان مردم را عامل اصلی توسعه، تولید و سرمایه گذاری دانست و گفت: این استان شمالی دارای ظرفیت‌های بی‌نظیر و توانمندی‌های سرشاری است.

وی تاکید کرد: با شکوفایی و بهره برداری درست و بهینه از این ظرفیت‌ها می‌توان مشکل بیکاری استان را رفع کرد.

احمدی‌پور در ادامه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس جایگاه خاصی در نظام اسلامی دارد زیرا یادآور شهادت‌‌ها، شهامت‌‌ها، شجاعت‌‌ها و فداکاری‌‌هایی است که مردم در طول هشت سال دفاع مقدس انجام دادند.

وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی برای یادآوری ارزش‌ها، فضیلت‌ها و پاکی‌های یاران انقلاب و پلشتی دشمن است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گیلان افزود: در جنگ تحمیلی ملت ایران با اتکا به ایمان و تبعیت از رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی توانست بر فشارهای بین المللی فائق آید و هویت خود را در زیر آن همه فشار بازیابی کند.

وی همچنین با بیان اینکه دفاع مقدس اوج دلدادگی ملت به اسلام و آموزه‌های دینی برای حفاظت از خاک سرزمین در کنار صیانت از ایمان و اعتقاد بود، اذعان داشت: اصلیترین عناصر پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی ایمان به نصرت خدا، وحدت، همدلی و تبعیت از ولایت فقیه بوده است.

اشتغال اقتصاد اقتصاد کشور بیکاری جنگ تحمیلی سرمایه گذاری ملت ایران نظام اسلامی ولایت فقیه هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر