کد خبر: 195883 A

رئیس شورای شهر فومن؛

از رسانه‌ها می‌خواهیم همانطور که نیمه خالی لیوان را می‌بینند، نیمه پر را هم ببینند و در جهت تقویت مجموعه شهری اطلاع رسانی کنند.

رییس شورای اسلامی شهر فومن در مراسم تجلیل از خبرنگاران گفت؛ خبرنگاری وظیفه خطیری است که صاحبان قلم بر دوش دارند و باید به آنان تحسین کرد.

به گزارش ایلنا از فومن، وی افزود؛ نبی مکرم اسلام می‌فرماید من مبعوثشده‌ام تا به مردم آگاهی رسانی نمایم این کار را خبرنگاران نیز انجام می‌دهند

شاهین علیزاده شاد فومنی افزود: امروز در عصر انفجار اطلاعات هستیم و نیازمند این هستیم که از اطراف و جامعه خود اطلاع داشته باشیم که این مهم را خبرنگاران انجام می‌دهند.

وی افزود: همیشه تقوا را در نظر گرفته در کار‌ها وجدان خود را قاضی کنیم تا آنچه که به نفع نظام، کشور، شهر و مردم است انعکاس داده شود.

وی بیان داشت: از رسانه‌ها می‌خواهیم همانطور که نیمه خالی لیوان را می‌بینند نیمه پر را هم ببینند و در جهت تقویت مجموعه شهری اطلاع رسانی کنند.

رییس شورای شهر فومن با اشاره به اقدامات شهردار جدید در چند ماهه گذشته خاطرنشان کرد: کاستی‌هایی در شهرداری فومن وجود داشت که شهردار جدید تمام سعی خود را در برطرف کردن آن‌ها گذاشته است و در صدد است تا مشکلاتی را که باعثنارضایتی شهروندان شده است را رفع کند.

در ادامه علی ولیزاده، عضو شورای شهر فومن، گفت: یکی از دغدغه‌ها این است که رسانه‌ها همه جوانب را دیده و همانطور که از کاستی‌ها و ضعف‌ها می‌نویسند، نقاط مثبت و کارهای انجام شده را نیز منعکس کنند.

وی بیان داشت؛ خوشبختانه اکنون جلسات شورا علنی است و خبرنگاران در جلسات شرکت می‌کنند و می‌توانند از نزدیک مسایل را دنبال کنند و شهردار نیز خود را پاسخگوی خبرنگاران می‌داند.

جامعه رسانه شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری رسانی اطلاع اسلام شهری فومن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر