کد خبر: 184280 A

مسابقات رایانه‌ای جام رمضان در هشت گروه چهار و پنج تیمی از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر در شهرستان آستارا پیگیری می‌شود.

مسابقات رایانه‌ای جام رمضان در مجتمع دیجیتال شهری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا آغاز شد.
به گزارش ایلنا از آستارا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا گفت: این مسابقات به مناسبت ایام پربرکت رمضان در بین رده‌های سنی مختلف آغاز شده است.
ابراهیم مسئلتی با اشاره به اینکه بازی‌های رایانه‌ای در رشته فوتبال برای سومین بار به شکل گسترده در آستارا در حال برگزاری است، افزود: پیش از این مسابقات رایانه‌ای با عنوان جام‌های نوروز و فجر با حضور علاقمندان در آستارا برگزار شد.
وی بیان کرد: در این دور از مسابقات ۳۶ نفر آقا تا ۲۰ تیرماه در برنامه زمانی مشخص در فضای مجازی به رقابت می‌پردازند.
مسئلتی با بیان اینکه مجتمع دیجیتال شهری آستارا از هرگونه آمادگی لازم برای اجرای مسابقات رایانه‌ای با بهره گیری از استانداردی بالا برخوردار است، اضافه کرد: مسابقات رایانه‌ای جام رمضان در هشت گروه چهار و پنج تیمی از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر در شهرستان آستارا پیگیری می‌شود.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با تقدیر از «سعید صدری» مسوول اجرایی مسابقات اظهار کرد: با انجام بازی رده‌بندی و فینال در روز پایانی با حضور مسوولان شهرستانی جوایز ارزشمندی به نفرات بر‌تر مسابقات اهدا می‌شود.
مسئلتی در ادامه نقش این مرکز را در جهت مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن مهم برشمرد و افزود: ساخت نرم افزارهای رایانه‌ای برای ادارات، بازی سازی، خدمات برنامه نویسی و طراحی وب از جمله خدمات ارائه شده این مرکز است.
در این مجتمع در مجموع ۳۰ دستگاه رایانه در بخش گیم نت، کافی نت، آموزش و برنامه نویسی به ارائه خدمات در حد استانداردهای بالا می‌پردازد.

اداره فرهنگ و ارشاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بازی بازی های رایانه ای رایانه رقابت فضای مجازی فوتبال نوروز آستارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر