کد خبر: 1155396 A

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان:

مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان با تأکید بر ضرورت تحویل کتابخانه مرکزی رشت به این اداره کل، گفت: در صورت تحقق این امر شاهد رشد و توسعه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی خواهیم بود.

به گزارش ایلنا از رشت،پریسا کرمی در مراسم رونمایی از کتاب «طره» در سالن مرکز توانبخشی بهزیستی گیلان، اظهار کرد: در سالی به استقبال هفته کتاب می‌رویم که کتابی خوب از بانوی توانمند گیلان رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به شعار هفته کتاب امسال «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم»، افزود: با توجه به میزان فعالیت و ذوق مؤلفان و همچنین کتاب خوانان در تلاشیم کتابخانه مرکزی رشت هرچه زودتر تحویل اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان شود.

کرمی ادامه داد: در صورت تحویل کتابخانه مرکزی و تجهیز آن توسط این مجموعه می‌توان شاهد رشد و توسعه بیشتر فرهنگ کتابخوانی در گیلان بود.

وی با بیان اینکه کتابخانه های عمومی گیلان به تنوع فعالیت برای همه سنین توجه ویژه ای دارد، تصریح کرد: بیش از ۷۵ پایگاه فضای مجازی کتابخوانی به ۷۰ هزار کتابخوان، خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به ارائه برنامه‌های متنوع از سوی این اداره کل، ادامه داد: طرح‌های «الو کتاب»، «کتاب دوخان»، «پیک کتاب» و «لک لک کتاب» از جمله برنامه‌هایی است تا افراد کتابخوان بتوانند در زمان فراغت از آن استفاده کنند.

 

انتهای پیام/
رشد و توسعه فضای مجازی کتابخانه های عمومی کتابخانه کتاب خوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر