کد خبر: 1066373 A

مدیر عامل گاز گیلان خبر داد:

مدیر عامل گاز گیلان گفت: 43 هزار کیلومتر خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد .

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اجرای 43 هزار کیلومتر عملیات نشت یابی خطوط گاز در سال 99 در استان، گفت: این میزان نشت یابی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 72 درصد رشد داشته است و در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

وی با بیان اینکه کلیه مراحل و عملیات نشت یابی توسط تجهیزات و سیستم های به روز و استاندارد انجام می پذیرد، اظهار داشت: شرکت گاز گیلان با برنامه ریزی و زمانبندی مناسب، عملیات نشت یابی از خطوط گاز استان را در سال 99 در همه مناطق استان به انجام رسانده و 100 درصد ایستگاه ها، شیرها، شبکه ها و خطوط توزیع گاز در استان مورد بازرسی قرار گرفته است.

حسین اکبر بیان کرد: بازرسی مستمر از تاسیسات و خطوط گاز درجهت حفظ ایمنی و پایداری جریان گاز مشترکین از الزامات و اهداف مهم این شرکت محسوب می گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: علاوه بر نشت یابی خطوط گاز، در سال گذشته 1507 مورد  نشت یابی از ایستگاه ها و بیش از 963 هزار مورد نشت یابی از علمک ها و انشعابات گاز در استان به ثبت رسیده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: شرکت گاز برای حفظ ایمنی و پایداری خطوط، کلیه تاسیسات گاز را تا درب منازل مردم و مشترکین گرامی را مورد بازرسی و نشت یابی قرار می دهد و مسئولیت حفظ ایمنی در داخل منازل بر عهده مشترکین می باشد و لازم است تا مصرف کنندگان گاز طبیعی هرچند وقت یکبار با بررسی وسایل گازسوز، ایمنی منازل خود را تضمین کنند.

استان گیلان رشد گاز گاز طبیعی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر